Samsun Çiftlik caddesi trafiğe açılmadan parkomat cihazları yerleştirildi

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Çiftlik caddesinin trafiğe yeniden açılması vatandaşlar tarafından istenmezken, cadde esnafının isteğiyle trafiğe açılıyor. Cadde araç trafiğine açılmadan önce parkomat cihazları cadde üzerine yerleştirilmeye başlandı.

Samsun Çiftlik caddesi trafiğe açılmadan parkomat cihazları yerleştirildi

2014 yılında alınan kararla trafiğe kapatılan Çiftlik Caddesi, 6 yıllık aradan sonra yaklaşık 300 kişinin isteği üzerine tekrar trafiğe açılıyor. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in talimatının ardından caddenin trafiğe açılması için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Caddede çalışmalar zaman kaybedilmeden devam ederken, cadde üzerine daha trafiğe açılmadan parkomatlar yerleştirilmeye başlandı. 

PARKTEK firması tarafından şimdiye kadar cadde üzerine 2 adet pakomat yerleştirildi. Çiftlik Caddesi'ne 10 adet parkomat daha yerleştirileceği de öğrenildi. 

Caddenin trafiğe açılmasına gösterdikleri tepkiyi parkomatlar için de gösteren Samsunlular, gelinen son tabloya veryansın etti. 

Kaynak: (SHA) - SAMSUN HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
5am5unum
5am5unum - 7 ay Önce

Bunu hak eden birileri düşünmüştür. Kurunun yanında yaşta yanıyor. Açılsın diyenlere ohhhhh olsun. Kimin paraları heba oluyor vatandaşın yazık yazıl

SIRADAKİ HABER