Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Yeni Binası Açıldı

Samsun'un ilk özel hastanesi Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun'da yine ilkleri yaşatmaya hazırlanıyor. Teknolojik ve Akıllı bina konsepti, güçlü hekim kadrosu, güler yüzlü personeli ile kolayca ulaşabileceğiniz yeni binasında hizmet vermeye başlıyor.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Yeni Binası Açıldı

22 yıllık tecrübesiyle, sadece Türkiye'de değil, dünya çapında adından başarıyla söz ettiren; Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi, güçlü akademik kadrosu, yeni branşları, son teknoloji ekipmanları, kaliteli, özgün konseptiyle, herkesin kolayca ulaşabileceği yeni binasının kapılarını açıyor. 
Denetim sürecini resmen tamamlayan hasta kabulü için geri sayıma başlayan Samsun'un ilk özel hastanesi, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yeni hizmet binası Samsun'un en merkezi yerinde, geniş ve ferah ortak alanları, üst teknoloji tam donanımlı konforlu, ferah rahat ulaşılabilir acil servisi, deneyimli hekim kadrosu, konforlu poliklinikler, otel rahatlığında 150 yatak kapasitesi Vip ve suit odalar, son teknoloji cihazlarla donatılmış 6 ameliyathane, Türkiye'nin ilk yeni jenerasyon2,16 koilli ge explorer MR cihazı ile yine ilkleri yaşatacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış Yalın
Barış Yalın - 5 ay Önce

Samsun'un ilk özel jastanesi Anadolu hastanesi değildir. İstasyon mahallesinde ki Karadeniz Sağlık Yurdu dur.

SIRADAKİ HABER