SAMGİAD’da Görev Dağılımı Yapıldı

Samsun Genç İş İnsanları Derneği’nde (SAMGİAD) gerçekleşen olağan genel kurulun ardından oluşan yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

SAMGİAD’da Görev Dağılımı Yapıldı

SAMGİAD’ın 8 Ocak’ta gerçekleşen olağan genel kurulunun ardından yönetim kurulu ilk toplantısını dernek çalışma ofisinde gerçekleştirdi. Başkan Onur Öztekin’in başkanlığında gerçekleşen toplantıda yönetim kurulu arasında görev dağılımı yapıldı.

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

Toplantıda bir açıklama yapan Başkan Onur Öztekin, derneğin 7. dönem yönetim kurulu olarak göreve başladıklarını belirterek, ‘’Hatırlanacağı üzere pandemi nedeniyle geçmiş dönemde bir çok projemizi hayata geçiremediğimizi dile getirmiştik. Üyelerimizin verdiği güvenoyu ve yeni oluşan yönetim kurulumuz ile tazelenmiş olarak kaldığımız yerden, daha fazla enerji, daha fazla tecrübe ve daha fazla heyecan ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’ dedi.

PROTOKOLE SAMSUNLULUK TEŞEKKÜRÜ

Genel kurula katılan protokol üyelerine bir kez daha teşekkür eden Başkan Öztekin, ‘’Genel kurulumuza katılan birer konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı sayın Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı sayın Cemil Deveci, Çarşamba Belediye Başkanı sayın Halit Doğan, AK Parti İl Başkanı sayın Ersan Aksu, CHP İl Başkanı sayın Fatih Türkel ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Salih Zeki Murzioğlu’nun bizler için Samsun adına verdikleri olumlu mesajlar bizi gururlandırdı. Değerli büyüklerimizin siyaset gözetmeden Samsun ve Samsunluluk vurgusu, birlik ve beraberlik mesajları bizim için çok büyük bir önem arzediyor. Bu söylemler biz de ''Samsun’umuzu olduğundan daha fazla güzel günler bekliyor’’ algısını oluşturdu’’ diye konuştu.

Onur Öztekin başkanlığındaki yeni yönetim kurulu görev dağılımı ise şöyle oluştu,

‘’Başkanvekili Muhammet Kaya, Başkan Yardımcıları Buğra Çolak ve Mustafa kar, Sayman Bülent Cantaş, Genel Sekreter Aytekin Demir, Üyeler Berk Bariboğlu, Sinan Alaçamlı, Talat Gevez, Yıldıray Sandıkçı, Cansu Süren, Hilal Beytekin ve Emre Yılmaz''

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.