Ozon tedavisi bağışıklığı artırıyor, virüsleri öldürüyor!

Ozon tedavisi, belirli oranlarda ozon-oksijen karışımının dolaşıma veya vücut boşluklarına uygulanmasıdır. Vücudun direncini artıran ozon terapisi, bağışıklık sisteminide güçlendiriyor.

Ozon tedavisi bağışıklığı artırıyor, virüsleri öldürüyor!

Ozon terapi ya da diğer adıyla ozon tedavisi, ozon gazının kullanımı ile yapılan bir tedavi yöntemidir. Ozon terapi sağlığı ve yaşam kalitesini artıran, güvenli, etkili ve bilimsel bir uygulamadır. Tüm dünyada geleneksel tıbbi yaklaşımı ve tedavileri destekleyen bir terapidir. Ozon terapi, vücuttaki dolaşım sistemine de büyük faydalar sağlamaktadır. İş hayatı stresi, zihinsel ve bedensel yorgunluk gibi durumlar ozon terapi ile giderilebilmektedir.
Bağışıklık sistemimizi güçlendirir, vücudumuzun direncini arttırır. Vücudumuzdaki zararlı bakteri ve mantarları öldürür, virüslerin üremesini durdurur.

OZON TERAPİSİNİN FAYDALARI
Ozon Terapi vücuttaki oksijen seviyesini yükselterek tüm dokulara fayda sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan dolaşımını hızlandıran, karaciğerde yağlanmayı azaltan anti-aging etkili bir terapidir. Ayrıca kanserin önlenmesinde ve kalp damar hastalıklarının tedavisinde destek bir terapi olarak uygulanabilir.
Metabolizma hızını arttırma, Anti-aging etki, Bağışıklık sisteminin güçlenmesi , Kan dolaşımının artması ,  Yeni hücre yapım, Detoks etkisi , Anti-mikrobik etki , Ağrı giderici etki , Yaşam kalitesini arttırma gibi etkiler Ozon Terapisinin Faydaları olarak sıralayabiliriz.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.