Necattin Demirtaş itiraf etti, kentsel dönüşüm yok

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, seçim döneminde seçmenlere kentsel dönüşümü başlatacağız sözü vermişti. Demirtaş muhtarlar ile yaptığı toplantıda kentsel dönüşüm uzun soluklu olduğunu, projenin başlamasının zor olacağını ifade etti.

Necattin Demirtaş itiraf etti, kentsel dönüşüm yok

SEÇİMLERDE SÖZ VERMİŞTİ
2019 yılı yerel seçimlerinde Anadolu, Zeytinlik, Hastanebaşı ve Kökçüoğlu gibi eski yapılaşma olan mahalleler için başkan seçildiği takdirde kentsel dönüşümü başlatacağını söyleyen Necattin Demirtaş, başkan olduktan 2,5 sene sonra kentsel dönüşümün uzun soluklu olduğunu, projenin başlamasının zor olacağını ifade etti.

YAPAMACAĞINI İTİRAF ETTİ
Demirtaş’ın görev süresinin dolmasına 2,5 sene kalması ve bu görev süresinde kentsel dönüşüm adına bir şey yapamayacağını itiraf etti.

MUHTARLARA YAPAMAYABİLİRİZ MESAJI
Başkan Demirtaş, muhtarlar ile yaptığı toplantıda; Kentsel dönüşüm maalesef çok uzun süreç isteyen bir durum. Birden bire kentsel dönüşüm olmuyor. Bunun sonucunda bu iş ya olacak ya da olmayacak.” diye konuştu.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2021, 14:47
banner221
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati demirtaş samsun  İLKADIM belediye başkanı
Necati demirtaş samsun İLKADIM belediye başkanı - 2 ay Önce

Samsun İLKADIM kadı köyü kadı cdesi mahallesi pislikleri için de kensel dönüşüm yatar imar poje açil yapılması gerekiyor başkanım necati demirtaş 10 kat pılan poje yapılsın hayırlı olsun tebrikler

SIRADAKİ HABER