Necattin Demirtaş'ın beyinleri yakacak açıklaması

Uyguladığı baskılar ile büro elemanlarını temizliğe gönderen ve işten çıkmasına neden olan işçiler için, İlkadım Belediye Başkanı İyi Partili Necattin Demirtaş’ın “kişilerle uğraşmak yerine hizmeti ön planda tuttuk” açıklaması şaşkınlık yarattı.

Necattin Demirtaş'ın beyinleri yakacak açıklaması

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, dün öğlen saatlerinde belediyede görev yapan personeller ile toplantı gerçekleştirdi. Düzenlenen personel toplantısına Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ile tüm birim amirleri ve personeller katıldı.

“HİZMET İÇİN GELDİK” DEDİ

Toplantıda konuşan İlkadım Belediye Başkanı İyi Partili Necattin Demirtaş,”İlkadım halkına hizmet etmek için halkımız tarafından seçildik. Halkla hep iç içe çalıştık. Bu nedenle hiçbir zaman hizmet ettiğimiz kitleyle de çalışan arkadaşlarımızla da bir sorunumuz olmadı. Kişilerle uğraşmak gibi bir düşüncemiz yok. Asıl olarak her zaman hizmeti ön planda tuttuk” diye konuştu.

İŞÇİLERE YAPILAN ZULMÜ UNUTTU

Önceki dönem belediye personellerinin AK Partili olduğu gerekçesiyle mobbing uygulanarak görev yeri değişikliğine zorladığı, büro personellerini temizliğe vererek cezalandıran Başkan Demirtaş’ın hiçbir şey olmamış gibi davranması şaşkınlık yarattı.

İLKADIM UÇUYOR

Göreve başladığı günden bu yana 3 yıldır İlkadım’da hiçbir projesini hayata geçiremeyen Başkan Demirtaş, 3 yılda personeller ile uğraşmadıklarını bu sürede İlkadım’a hizmet ettiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2022, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
NuriAlco
NuriAlco - 3 ay Önce

Kendi dedigine kendi inaniyor mu acaba, kim veriyor bu adama bu akli.Helallik almadan gitmr personelden baskan.

Murat Deniz
Murat Deniz - 3 ay Önce

Koskoca ilçenin düştüğü duruma bakın.Bunca zamandır hangi işi yaptınız bir tane örnek verin.Neymiş efendim borç ödüyormuş beni belediyenin borcu ilgilendirmez sen hizmetini yapacaksın. kar yağar erimesi beklenir ot büyür kuruması beklenir arkadaş siz ne işe yararsınız. Madem elin kolun bağlı çık basın toplantısı düzenle açıkla bizde bilelim

Uğur
Uğur - 3 ay Önce

İlkadımın 5 yılı çöpe gitmiştir kazandiğı günden bugüne sokak yıkama dışında bir hizmeti olmadı necattin demirtaş ve ekibi pişmanlıktır görüp göreceği bu kadar kayınçısı gittikleri her yerde insanlara iş sözü verdi konu işe alıp almama değil eğer bir şeçim yapılmış ve halk seni seçmişse sende karşılığında hizmet vereceksin azıcık şeref haysiyet dahibiyse bundan sonraki zamanında hizmet yapar ama imkansız

Ilkadim analizi
Ilkadim analizi - 3 ay Önce

Sayin demirtaş 3 yılda ılkadimi angaz yığınına çevirdi. Belediye personelinde disiplin diye bir şey kalmamış. Bir başkan şunu söyler mi biz işçiyi çalıştiramiyoruz der mi. Ilkadim temizlik diye birşey yok. Fen işleri bir tamir işi bile yapmaktan açız. 5 yıl ılkadim kaydetti.

ERDOĞDU ÖLMEZ
ERDOĞDU ÖLMEZ - 3 ay Önce

Ayıptır ayıp necattin
personelini açlığa mahküm et, maaşlara zam yapma beğenmeyen istifa eder gider de, belediyedeki hırsızlıkları görme zimmetine para geçirenleri kolla ondan sonra belediyesi uçuyormuş hadi ordan çapsızzzz

Kavak  seçmen
Kavak seçmen - 3 ay Önce

Ilkadim tarihin en kötü dönemi yaşıyor. Bu kadar kötü belediye idare edilemez. Kim başkan kim müdür kim işçi belli değil. Bir badi boşluk devam ediyor. 2 yıl daha katlanacağız. Oy verdik pişman olduk.

O bu su
O bu su - 3 ay Önce

Haberim yok diyerek tum çığlıklara sağır kaldı necattin demirtaş yazıklar olsun

murat yıldız
murat yıldız - 2 ay Önce

malesef işçiile uğraşmadı.akp gibi bir gecede 600 kişiye kapıyı göstermelidi.Millet ittifakı kazandı gibi görünsede cumhur ittikakı destekçileri iyi görevlerde.


SIRADAKİ HABER