Mustafa Demir, Çiçek Göndermeyin Dedi, Esnaf Biz Ne Yiyeceğiz Dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mazbatasını aldıktan sonra kendisine gönderilen çiçekleri istemedi. Çiçek gönderecek olanların ise şehit ailelerine bağış yapılmasını istedi. Bu açıklamasına ise bir çiçekçi ‘Biz ne yiyeceğiz! diye cevap verdi.

Mustafa Demir, Çiçek Göndermeyin Dedi, Esnaf Biz Ne Yiyeceğiz Dedi

31 Mart yerel seçiminden sonra AK Parti adayı Mustafa Demir Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Mazbatasını alan Mustafa Demir, ardından belediyeyi devraldı.

BANA ÇİÇEK GÖNDERMEYİN!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisine tebrik çiçeği yollanmamasını isterken, "Değerli hemşehrilerim, adıma gönderilecek tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gazilerimiz için bağış yapmanızı rica ederim" dedi.

BİZ NE YİYECEĞİZ BAŞKANIM!

Demir’in açıklamasına yorum yazan, çiçekçi esnafı, “Siz istemiyorsunuz, İstanbul istemiyor, Ankara istemiyor. Biz ne yiyeceğiz Başkanım” dedi.
 

İŞTE ÇİÇEKÇİNİN O CEVABI

Sn.Mustafa Demir tek bir esnaf kitlesini hedef göstermeniz yanlış biz çiçekçilerde ailemizi geçirdirmekle mükellefiz Siz yollamayın Ankara yollamayın İstanbul yollamayın derse biz ne yiyip ne içeceğiz. Bizimde çocuklarımız var şehit aileleri başımız gözümüz üstünde yerleri vardır yeri gelir bizde bağış yaparız ama bu şekilde bildiri yayınlamanız doğru değildir.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 14:00
YORUM EKLE