Musa Arslan; Bütün Partilerin Oylarına Talibim

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, bütün partilerden oy alacağını iddia ederek İlkadım’da rekor bir oy oranı ile başkan olacağını kaydetti.

Musa Arslan; Bütün Partilerin Oylarına Talibim

MHP, CHP ve İYİ Partililerin İlkadım’da kendisine oy vereceklerini belirten AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, “İlkadım’da herkesi kucaklayarak, şimdiye kadar AK Parti’ye oy vermemiş CHP ve İYİ partililerinde desteklerini alıyor ve büyük bir teveccühle bu partili seçmenlerimizin de gönüllerine taht kurmayı başarmış bir isim olarak AK Parti’nin çok geniş bir kitle partisi olduğunu gösterecek tek aday benim.

Aday olduğum takdirde Samsun İlkadım’da şimdiye kadar yaşanmamış bir şey yaşanacak bütün partililer kendi partilerinin adayı olmasına rağmen beni destekleyecek ve bana oy verecekler.

İlkadım’da kesinlikle bana rakip olabilecek hiçbir isim yok. Çünkü ben Cmuhur İttifakını Samsun’da sağlayabilmiş tek isim olarak her zaman bütün partilerin sevgi ve muhabbetini kazanmış bir kişiyim. Herkes beni sever ve ben de bütün partilileri kucaklayarak zafere doğru yürüyorum” diye konuştu.

Musa Arslan daha sonra AK Parti, MHP ve İYİ Partili seçmenler ile birlik ve beraberlik fotoğrafı çektirdi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER