Meşe Tesisleri, tekrar Canik Belediyesi tarafından işletilecek

Sansasyonları ile Samsun'un gündeminden düşmeyen, ilk açıldığında Canik Belediyesi tarafından işletilen daha sonra 2 farklı özel firma tarafından işletilen Canik Meşe Tesisleri, tekrar Canik Belediyesi tarafından işletilecek.

Meşe Tesisleri, tekrar Canik Belediyesi tarafından işletilecek

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, uzan zamandır özel bir firma tarafından işletilen Meşe Kültür Tesisleri’nin tekrardan belediye tarafından işletilerek halka hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.

2014 yılından bu yana özel bir firma tarafından işletilen Meşe Kültür Tesisleri Belediye bünyesinde hizmet vermeye başlayacak. Tekrardan belediye yönetimine geçen tesis, yapılan tadilat ve yeniliklerin ardından yakın zamanda halkın hizmetinde olacak.

SAMSUN'UN EN GÜZEL MANZARSI
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizde kontrollü normal hayata geçilmesinin ardından, aynı zamanda yaz sezonunun açıldığı bu günlerde, tesisimizdeki tadilat ve yenileme çalışmalarımızın ardından ilimizin, hatta bölgemizin en güzel manzarasına sahip, en güzel yerde konumlanmış, mavi ile yeşilin bütünleştiği tesisimiz inşallah çok yakın zamanda Samsun’umuzun, ve ilimiz dışından gelen misafirlerimizin de hizmetinde olacak.

SOSYAL BELEDİYECİLİK
Kır düğün alanlarıyla, kapalı düğün salonlarıyla, kafeteryasıyla, çocuk oyun alanlarıyla, piknik alanlarıyla, yürüyüş yollarıyla meşe parkla bütünleşen tesis, insanlarımızın uğrak merkezi olmaya devam edecek. Komple bir yaşam alanı olan tesisimiz, Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarla insanlarımızın hizmetinde olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status