Madeni Sanatkarlar Odası'na Güçlü Aday; Fatih Keleş

Samsun’un sevilen sanayi esnaflarından Fatih Keleş, 10 Ocak’ta düzenlenecek olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerine aday olduğunu açıklayarak, “Şimdi değişim zamanı. Güçlü bir yönetimle başkanlığa adayım” dedi.

Madeni Sanatkarlar Odası'na Güçlü Aday; Fatih Keleş

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “10 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz seçim öncesi, sanayi esnafımızın büyük desteği ile adaylığımı açıklıyorum. Şimdi yönetimde değişim zamanı” şeklinde konuştu.


“BAYRAĞI TESLİM ALACAĞIZ” 
Samsun’da 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminde, güçlü bir yönetim ile birlikte adaylığını açıklayan Fatih Keleş, “Esnafımızın, başkanlığım konusundaki ortak fikri ve desteği sonucunda, aday olmaya karar verdik. Madeni Sanatkarlar Odası gibi esnaf yapılarında, değişim önemlidir. Değişim, beraberinde yeni bir heyecanı ve kapsamı projeleri getirir. Seçimleri bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Ben de güçlü bir yönetim listesi ile bu yarışta bayrağı teslim almaya ve odamızın daha güçlü ve daha verimli olmasını sağlamaya hazırım” diye konuştu.

“DEV PROJELERLE GELİYORUZ”
Sanayi esnafının sesi olmaya kararlı olduğuna dikkat çeken Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için bu yola çıktığını belirterek, “Odamızı teknoloji ile buluşturarak ‘Mobil Maden Odası’ uygulamasını başlatacağız. Üniversite öğrencisi olan sanayi esnafı çocukları için bir eğitim destek paketi oluşturacağız. Çıraklar için yemekhane projesini hızla hayata geçireceğiz. Meslek edindirme kursları ile sanayiye yeni ara elemanlar kazandıracağız. Herkese, sanayi esnafının gücünü ve odanın etkinliğini göstereceğiz. Tüm esnafımızın seçime katılmasını ve bize destek vererek, değişime katkı sağlamasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melis yeniay
Melis yeniay - 5 ay Önce

Allah niyetini kabul etsin Allah utandırmasın insAllah ????

Vedat Şahin
Vedat Şahin - 5 ay Önce

Allah cc çıktıgın yolda kalp i dogru bahtını açık etsin kardeş im

İbrahim sandal
İbrahim sandal - 5 ay Önce

Fatih kardeşim Allah aşkına oda alem yeri değil.çekil köşene otur

Otoset araç bakım servisi
Otoset araç bakım servisi - 5 ay Önce

Yolumuz açık olsun inşş…

SIRADAKİ HABER