Kavak'ta ki Kavga İle İlgili Kavak Belediyesi Açıklama Yayınladı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü olduğu öğrenilen İlhan Dura, sokak ortasında tartıştığı İYİ Parti Meclis üyesi adayı Azmi Alasulu ile kavga etti. Kavga ile ilgili Kavak Belediyesi açıklama yaptı.

Kavak'ta ki Kavga İle İlgili Kavak Belediyesi Açıklama Yayınladı

Samsun'un Kavak ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü olduğu öğrenilen İlhan Dura, sokak ortasında tartıştığı İYİ Parti Meclis üyesi adayı Azmi Alasulu ile kavga etti.

Kavak ilçesinde daha önce AK Parti Kavak İlçe yönetiminde görec yapan 31 Mart seçimlerinde ise İYİ Parti'ye geçerek başkan adayı Şerif Ün 'ün listesinden kontenjan adayı olarak meclis üyesi adayı olan Azmi Alasulu, market önünde beklerken yanına gelen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü İlhan Dura'nın saldırısına uğradı.

Eski makam şoförü İlhan Dura'nın kendisine attığı kfa darbesi ile neye uğradığını şaşıran Azmi Alasulu, bu esnada kafasından bıçaklandı. Kendisine saldıran İlhan Dura'ya karşılık veren Azmi Alasulu ile İlhan Dura arasında sokak ortasında yaşanan kavganın görüntüleri ise güvenlik kemaralarına yansıdı.

KAVAK BELEDİYESİ AÇIKLAMA YAPTI

Kavak Belediyesi, kavga eden şirket çalışanı hakkında idari soruşturma başlattı.

Geçtiğimiz gün Kavak’ta belediye şirket çalışanı ile bir vatandaş arasında yaşanan kavga ile alakalı olarak idari soruşturma açıldı.

İlçede yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, adı kavgaya karışan belediye şirket çalışanı hakkında idari soruşturma başlattıklarını belirtti. Sarıcaoğlu, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Geçtiğimiz gün belediyemiz şirket çalışanı ile bir vatandaşımız arasında münferit bir olay cereyan etmiş bununla alakalı olarak şirket çalışanı hakkında idari soruşturma başlatılmıştır. İlçemde böyle bir olayın yaşanmasından dolayı büyük üzüntü duyduğumu ifade ediyorum. İnşallah bir daha böyle olaylar yaşamayız. “

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 16:26
YORUM EKLE