İyi Parti’nin Samsun İl Kongresinde aynı isim iki defa yazılmış

Samsun’da bugün gerçekleştirilen İyi Parti Samsun İl Kongresi’nde, seçimi kazanan Hasan Aksoy’un mavi listesinde Adem Bat isimli üyenin adının iki defa yazıldığı ortaya çıktı.

İyi Parti’nin Samsun İl Kongresinde aynı isim iki defa yazılmış

Samsun İYİ Parti'de il kongresi gerçekleştirildi.

BAŞKAN AKSOY OLDU
5 adayın yarıştığı kongrede Hasan Aksoy 185 oy ile rakiplerine açık ara fark atarak Samsun İYİ Parti İl Başkanı seçildi.

KESKİN SON SIRADA YER ALDI
Mevcut başkan Recep Güleroğlu ise 129 oy ile ikinci sırada yer alırken Ecz. Cemal Ceyhun Karaca 117 oy ile üçüncü, Av. Ayşe Ayan 88 oy ile dördüncü, Mimar Murat Keskin ise 49 oy ile beşinci sırada yer aldı.

İSMİ 2 DEFA YAZILMIŞ
Hasan Aksoy’un yönetim listesini oluşturduğu mavi listede, Adem Bat isimli kişinin adının iki defa yazıldığı ortaya çıktı.

SEÇİM İPTAL EDİLİR Mİ?
Seçimi kazanan Hasan Aksoy’un listesinde ismi iki defa yazılan Adem Bat isimli üyenin, Üst Kurul Yedek üyesi olduğu görüldü. Yanlışlıkla ismi iki defa yazılan kişinin Asil listede olmadığı için seçimin iptalinin söz konusu olmayacağı öğrenildi.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 21:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turhan Aksen
Turhan Aksen - 6 ay Önce

Kardesim liste iyi incelersen ikinci ismi yazilan yer ust kurul delegeligi yedekte orda sadececAdem Bat degil Saydam Bayram Mucait uydu v.bleri var bunlari tuzugunde bu uygulama var selam ve sevgilerimle

SIRADAKİ HABER