İyi Parti Samsun, İstanbul Masraflarını Karşılayacak

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı, yenileme kararı verilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için sandıklarda görev alacak ve organizasyonlara katılmak isteyenlerin masraflarını karşılayacaklarını açıkladı.

İyi Parti Samsun, İstanbul Masraflarını Karşılayacak

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenme kararı sonrası, Millet İttifakı'nın İstanbul'da düzenleyeceği programları destekleme kararı aldı. İYİ Parti İl Başkanlığı, seçimde görev alacak ve yapılacak olan organizasyonlarda görev almak isteyenlerin masraflarını karşılayacağını duyurdu. 

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPILDI 

Sosyal medyadan açıklama yapan İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı, "23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde gerek sandıklarımıza sahip çıkmak gerekse de vatandaşlık vazifemizi yapıp Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için sandıklarda müşahit olarak görev almak üzere partililerimiz ve organizasyona katılmak isteyen tüm hemşehrilerimiz için Samsun’den araçlar kaldırılacak ve tüm masraflar il başkanlığımızca karşılanacaktır
Bu önemli organizasyona katılmak isteyenlerin İl Başkanlığımıza başvurmalarını rica eder, şimdiden şükranlarımı sunarım. Herşey çok iyi olacak "denildi.  

İsmail Akduman / Hedef Halk

YORUM EKLE