İlkadım’da dağıtılan esrarengiz ilan

Samsun İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş ve yeni danışmanlarının bulunduğu el ilanı ilçede dağıtıldı.

İlkadım’da dağıtılan esrarengiz ilan

TEPKİ ÇEKMİŞTİ
İyi Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın, belediyenin resmi olarak danışman alma imkanı olmadığı halde 5 Başkan danışması alması Samsun gündeminde tepkilere neden olmuştu.

HABERİM YOK DEDİ
Demirtaş, ilk başlarda 5 Başkan Danışmanı’nını işe almadığını bunlardan haberi olmadığını söylemişti.

VATANDAŞLARIN DERDİNİ DİNLEYECEKLER DEDİ
Danışmanlar, kendilerine özel oda ve isimlik yaptığında ise vatandaşların isteklerini iyi anlasınlar diye danışman aldığını açıkladı.

İLKADIM’DA DAĞITILDI
İlkadım ilçesinde, ‘İlkadım Halkına Duyurumuz 001’ başlığı ile Başkan Demirtaş ve 5 danışmanı hakkında el ilanı basıldı. El ilanlarının vatandaşlara dağıtıldığı öğrenildi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU
Hazırlanan el ilanının İlkadım Beledyesi'nde işe alınmadığı için yaptığı iddia edilen E.Ş tarafından dağıtıldığı öne sürüldü. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve el ilanında ismi geçen 5 danışmanın, şüpheli E.Ş hakkında suç duyurusunda bulunacağı Gerçek Taraf haber sitesi tarafından öğrenildi.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 23:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk
Ufuk - 1 hafta Önce

Haberin aslını öğrenin öle yapın haber bu el ilanı hakkında savcılığa şikayette bulunuldu belediyenin haberi yok

Alaaattin
Alaaattin - 1 hafta Önce

İlkadımlılar necatttin demirtaşı iyi tanır bu tarz el buroşürlerinede itibar etmez bunu yapacak kadar alçalacaklar düşünsün bundan sonra üstad..

Hakan
Hakan - 1 hafta Önce

Aslı olmayan şeyleri haber yapıyorsunuz sonrada özür metni düzenliyorsunuz basit bir basın anlayışınız var enteresan

Medine
Medine - 1 hafta Önce

Bu nede ek biliyormusunuz biz AKP olarak samsunda bitmişiz böyle basit böyle gereksiz broşürler bastırıp halka dağıtınca ne olacak biz necatttin demirtaşı nasıl kazanırız nasıl yanımıza cekıp samsuna daha buyuk hizmet veririz demesi gerekirken bu tarz şeylerle partiyi bitirdiler işte

Editör
Editör @Medine - 1 hafta Önce

88.241.152.234 nolu ip adresinden Aynur Genç, Medine, Hakan, Alaattin ve Ufuk isimlerinde 5 farklı kişiymiş gibi yalandan ayrı ayrı yorum yapacağınıza, gerçek isminiz ile yorum yapın, sizi ciddiye alarak önemseyelim.

Aynur genç
Aynur genç - 1 hafta Önce

Samsun basını ne zaman kendi öz samsun çocuklarına sahip çıkacak bilmiyorum bilmekte güç geliyor ama sizde haklısınız yerel basın diye birşey yokki samsunda dışarıdan geleni omuzlarda taşırsınız ama samsunlu biri olunca vur ölsün hae pardon sizde dışarıdan geldiniz.....

Ramazan yildiz
Ramazan yildiz - 1 hafta Önce

Kime inanacagimiz kalmadı iş yok güç yok iş için gittiğimiz yerler kapanıyor Allah büyük dur ama halk seçimini yapar ama ben akp ye ne chp ne mhp ye nede iyi. Partiye vermicem ha bjk oyum la tek adam olcaklarsa hepsi olsun

Cemalettin aydeniz
Cemalettin aydeniz - 1 hafta Önce

Doğru haber arkadaşlar broşür var yalan degil

yüksel kocaman
yüksel kocaman - 1 hafta Önce

eskiden işe giremedikleri zaman bir daha oy vermemekle cezalandırırlardı.şimdi saldırıyorlar,tehdit ediyorlar..insanlar gerçekten aç ve nereye bulursa saldırıyorlar..Necattin Demirtaş söz verdiyse biraz daha bekleyin derim.belediye çökük,belediye bitik...Necattin Demirtaş bu kadar borcu 2009 dada ödedi..bekleyip görelim yılbaşına kadar


SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status