İlkadım Belediyesi’nde tuhaf işler

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 5 başkan yardımcısının sorumluluğunu gayri resmi olarak Özel Kalem görevi yapan Nevzat Özenç’e verdi.

İlkadım Belediyesi’nde tuhaf işler

İlkadım Belediyesinde şirket işçisi olduğu öne sürülen Nevzat Özenç'in belediyede Özel Kalem Müdürü olarak görev yaptığı kamuoyunca bilinirken, Başkan Demirtaş’ın Özenç’e yeni yetkiler verdiği öğrenildi.

MAKAM ODASI VAR
Yetkisi olmamasına rağmen Özel Kalem sıfatını kullanan, hatta makam odası dahi verilen Nevzat Özenç’e belediyede görev yapan 5 başkan yardımcısının sorumluluğu verildi.

ÖZENÇ NE DERSE O
Gerçek Taraf haber sitesinin edindiği bilgilere göre İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, 5 Başkan yardımcısını odasına çağırarak “Nevzat Özenç’ten habersiz hiçbir iş yapılmayacak” talimatı verdiği öğrenildi.

GÜNAYDIN’DA SUÇ İŞLİYOR
İlkadım Belediyesinde resmi Özel Kalem Müdürünün Saffet Günaydın olduğu, Nevzat Özenç'in 3 yıldır yasal olmayan bir şekilde Özel Kalem Müdürü sıfatını kullandığı, kendisini de belediyeye gelenlere bu kimliği ile tanıttığı biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2022, 20:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 1 ay Önce

Devletin bu yasal olmayan gayrı meşru işler için denetleme organı yokmu buna nasıl izin veriliyor bunu yapanlar neden denetlenmiyor Samsun valisini göreve davet ediyoruz böyle bir saçmalık nerede görülmüş

Ilkadim seçmeni
Ilkadim seçmeni - 1 ay Önce

Ilkadim belediyesinde hayatı konularda tek yetkili nevzat özenç. Belediye onun isteği şekilde yönetiliyor. Belediyeyi kimin ne yaptığı belli değil. Her kez müdür başkan amir . Belediye belediyeminsen cıkmış. Kalmadı 1,5 yıl kaldı..

Gülten
Gülten - 2 hafta Önce

Personel alımları yer değişimleri ondan geçiyor. Merak ediyorum bu yasal olmayan bu durum için iyi parti yönetimi ne diyor.

İLKADIM SEÇMENİ
İLKADIM SEÇMENİ - 3 saat Önce

Meral akşener hanımefendinin bir sözü aklıma geldi, EDEP YAHU EDEP YAHU, HİÇ mi utanmanız kalmadı. Yıllarca memurluk yapmış müdür, müdür yardımcıları, başkan yardımcıları, dün seçim çalışmalarında otelci p.... Diye küfredilen ve başkan adayından kazanması dahilinde kurulacak kadroda yer almayacağı sözü istenen otelciyi hiç bir resmi yetkisi yokken tam ve tek yetkili.... Tebrik etmek lazım otelciyi, alkışlamak lazım, görev verilmez alınır. Otelci almış görevi.... Eeeeeeeee EDEP YAHUUUUU kim için, kendisine bağlanan başkan yardımcıları, müdürler vs ler için. EDEPPPP YAHUUUUU, partinizin liderinin onda biri kadar adam olun da istifa edin

SIRADAKİ HABER