İlkadım Belediyesi’nde mazot hırsızlığı

İlkadım Belediyesi’nde temizlik kamyonunun yakıt deposundan büyük bidonlarla mazot çalındığı ortaya çıktı.

İlkadım Belediyesi’nde mazot hırsızlığı

Samsun’un İlkadım Belediyesi’nde mazot hırsızlığı yaşandı. Son yıllarda hırsızlık olaylarının sürekli arttığı İyi partili İlkadım Belediyesi'nde Başkan Necattin Demirtaş'ın kamuoyuna açıklama yapmaması şaşkınlık yarattı.

KAMYONUN DEPOSUNDAN ÇEKTİLER
İlkadım Belediyesi Derebahçe Temizlik Şantiyesi’nde dün gece saat: 04:00 civarında kimliği henüz belirlenemeyen 3 kişinin, şantiye içerinden park halinde olan temizlik kamyonundan mazot çaldığı öğrenildi.

YAKIT GÖSTERGESİ YARIYA İNMİŞ
Sulama kamyonunun 600 litrelik yakıt deposundan mazot çekilerek 50 litrelik büyük bidonlara doldurularak çalındığı belirlendi. Çalınan mazot litresinin ne kadar olduğu ve kaç bidon ile alındığı henüz belirlenemez iken, araç yakıt göstergesinin yarıya kadar düştüğü görüldü.

BİDONUN BİRİNİ UNUTTULAR
3 kişi tarafından çalındığı öne sürülen mazotun, büyük bidonlara doldurularak olay yerinden kaçarken 1 bidonun şantiyede unutulduğu belirlendi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
İhbar üzerine olay yerine gelen Polis ekiplerinin mazot hırsızlığı olayı ile ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Şahin
Murat Şahin - 1 ay Önce

Ne kadar yazık değilmi??? Aşağı yukarı 50 ilden büyük bir ilkadım belediyesinin yaptığı hizmetler yerine, sadece hırsızlık ve yolsuzluklarla gündeme gelmesi ne kadar üzücü. İnanın ilkadım da yaşayan ilkadım da doğup büyüyen ve ilkadıma hizmet için Muhtarlık yapan bir birey olarak utanıyorum. Söylenecek çok söz var, fakat hiç de bir şey yok. Balık baştan kokar diye bir atasözü aklıma geldi, bilmem yeri ve zamanımı ama, sadece yazıklar olsun diyorum. İlkadım halkına hele ki, bu belediye başkanını desteklemiş oy vermiş ilkadımlılara böyle bir belediye başkanı ve A takımı yakışmıyor.

Uğur
Uğur - 1 ay Önce

Çalışanlar çalmıştır

İLKADIM SEÇMENİ
İLKADIM SEÇMENİ - 1 ay Önce

EDEP YAHU EDEP YAHU.... Sayın Meral akşener hanımefendinin partisinin en büyük belediyelerinden biri olan ilkadım belediyesinin sürekli suça karışmış olmasından bilgisi var mıdır. Eminim yoktur, inanın olsa iktidar ia seslendiğinden daha yüksek bir sesle EDEP YAHUUUUU diye seslenirdi başkan ve herşey den sorumlu özel kaleme

SIRADAKİ HABER