İlkadım Belediyesi’nde kimlere peşkeş çekilecek?

İyi Partili İlkadım Belediyesi’nde 70 sözleşmeli personel alımı teklifi meclisten tartışmalı olarak geçti. Başkan Necattin Demirtaş’ın ve yakınlarının akrabalarının memur olması için meclisten geçirilen gündem maddesine AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, “kimlere peşkeş çekeceksin” diye Başkan Demirtaş’a sordu.

İlkadım Belediyesi’nde kimlere peşkeş çekilecek?

İyi Partili İlkadım Belediyesi’nde dün gerçekleştirilen meclis toplantısında 70 sözleşmeli personelin işe alınması maddesi meclisten tartışmalar ile geçti.

1 OY FARK İLE GEÇTİ

Gündem maddesi oylamasına, 16 meclis üyesi red verirken 17 meclis üyesi kabul oyu verdi.

"KİME PEŞKEŞ ÇEKİLECEK"

Tartışmalı 70 sözleşmeli personel alımına red oyu verek AK Partililer, meclis gündeminde geçmesini tepki gösterirken bir tepki de AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin’den geldi.

Erbin, İlkadım Belediyesi’ne alınacak 70 sözleşmeli personeli alımı için Belediye Başkanı Demirtaş’a “kime peşkeş çekilecek” diye sordu. Erbin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sayın İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş bakalım sözleşmeli personelleri kimlere peşkeş çekeceksin.

Tüm İlkadım kamuoyu olarak takip edeceğiz.

Bakalım dürüst başkan tüysüz yetimin hakkı var diyen başkan ne yapacak.” diye ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 1 ay Önce

Peşkeş çekme işini siz daha iyi bilirsiniz
El altından kapalı kapılar ardında kimleri hangi kurumlara nasıl yerleştirdiniz bunları da açıklayın Samsun halkını nasıl AKP düşmanı yaptınız onuda açıklayın ilkadıma nasıl ihanet ettiniz onuda açıklayın işiniz gücün laf salatası hergün et yenmez sayın başkan az pilav yiyin piskoku lar sizden çoktan gelmeye başladı tüyü bitmemiş yetimin hakkını siz ve sizin ekibiniz yıllardır ilkadım da hoyratça yediniz belediyenin imkan ve aracıyla mazotuyla tatile giden arkadaşlarınız belediyenin imkanları doğrultusunda ıhlamur cafede yiyip içip 5 kuruş para ödemeden kalkıp giden arkadaşlarınız ilçe teşkilatında bulunan arkadaşlarınızın eşlerini belediyeye memur olarak işe sokan kişiler siz değilmisiniz istediğiniz olmayınca basıyorsunuz yaygarayı

Gerçekler Acıtır.....!!!
Gerçekler Acıtır.....!!! - 1 ay Önce

Bu BAŞKAN niye bu KADAR öfkeli ki.....Çünkü yarası VAR.....yediniz yediniz doymadınız ya bir türlü...€€€

Ilkadim.secmen
Ilkadim.secmen - 1 ay Önce

Dürüst adam belediye olup bitene duyarsız kalmaz. Eş dost kayırma işi iyi gidiyor.

Emekli belediye memuru
Emekli belediye memuru - 1 ay Önce

2013 yılında demirtaş sözleşmeden kadro geçirdiği insanlara bakın. Liyakatsiz insanlar. Eşinin yeğenlerini, kendi yeğenlerini memur oldu. Şimdi özel müdürümün oğlu. Müdür olanların çocukları. Konuşuluyor. Kayincisin belediye çalışan damati. Dürüst başkan. Yesinler.

GERÇEKLER ACITIR...!!! EYY AK PARTİ YÖNETİMİ -KÖROĞLU EKİBİ
GERÇEKLER ACITIR...!!! EYY AK PARTİ YÖNETİMİ -KÖROĞLU EKİBİ - 1 ay Önce

BU İLÇE BAŞKANI ......KÖRLERİN DOLMA YEME HİKAYESİNİ İYİ BİLİYOR....MEN DAKKA DUKKA!!!..........YAHU SİZİN GİZLİ GİZLİ GÖTÜRDÜKLERİNİZİN YANINDA BU MESELE DEVE DE TÜY BİLE DEĞİL...ADAM GİZLİ GİZLİ DEĞİL GÖSTERE GÖSTERE MECLİSTEN GEÇİRMİŞ...SİZE NE OLUYOR Kİ ?
BU ÖFKE NİYE..?
HANGİ GİZLİ İLİŞKİ AĞINIZ ORTAYA ÇIKACAK DİYE KORKUYORSUNUZ Kİ..?
ALAYINIZ GANİMET PEŞİNDE İKEN..İHALELER PEŞKEŞ ÇEKİLİRKEN KALKMIŞSINIZ AHKAM KESİYORSUNUZ...YAZIK SİZE!!!