İlkadım Belediyesi’nde 45 kişi daha çöpe gönderildi

İyi Partili İlkadım Belediyesi’nde, bir önceki AK Partili dönem çalışanları oldukları gerekçesiyle 45 kişi daha çöpe sürüldü. Son 2 ayda çöpe gönderilen personel sayısı 103 oldu.

İlkadım Belediyesi’nde 45 kişi daha çöpe gönderildi

Samsun İlkadım Belediyesi işçilere uygulanan mobbing ile tekrar gündeme geldi.

45 PERSONEL YERİNDEN EDİLDİ
Seçimlerden sonra AK Parti’li olduğu gerekçesiyle personellerin görev yerini değiştirerek baskı uygulayan İyi Partili Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 45 personelin daha görev yerini değiştirdi.

1,5 YILDIR HİZMET YOK
2019 Mart yerel seçimlerinde görev başına geldikten sonra hiçbir proje üretemeyen ve belediyenin asli görevlerini yerine getiremeyen İyi Partili Demirtaş’ın ekibi, siyasi görüşü farklı olması nedeniyle personellere baskı uygulayarak görev yerini değiştirmeye devam ediyor.

AK PARTİLİ YÖNETİCİLER SESSİZ
Siyasi görüş ayrılığı nedeniyle işçilere uygulanan mobbinge, AK Partili yöneticileri ses çıkarmaması tepkilere neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumyorum
Yorumyorum - 1 ay Önce

işin garip tarafı Necattin ilk döneminde işe giren kişiler çöpe sürüldü. En az 20 tanesi 2010 işe giren necattin oy veren işçiler. Necattin demirtaş 3 yilin kaldı. Nasil sekilde ise aldigini kimse bilmiyor. ILKADİM necattin demirtaş bitmiştir

Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

Gerçekten o akp nin sorunu çıkıp bir kişi dahi açıklama yapmıyor samsunda akp ye millet oy vermez sebebi ilgizislik

Vatandas
Vatandas - 1 ay Önce

ic isleri bakanli bu belediyeye de sorusturma acsin gorunen koy kilavuz istemez

mustafa özdemir
mustafa özdemir - 1 ay Önce

akpartide yönetici yokki ses çıkarsın o vatandaşlar akparti ikdidar olsun diye canlarını hiçe saydılar gel gör ki akpartide partisine sahip çıkamayanlar işçisine üyesine elamanına nasıl sahip çıksın

SIRADAKİ HABER

DMCA.com Protection Status