İlkadım Belediyesi, şirket çalışanını, Ekrem İmamoğlu'na 'Başkan Yardımcısı' diye tanıttı

Samsun İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi için Şerif Ün’ü İstanbul’a gönderdi. Belediye’de hiçbir görevi olmamasına rağmen, Ekrem İmamoğlu’na Şerif Ün’ü İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak tanıttılar.

İlkadım Belediyesi, şirket çalışanını, Ekrem İmamoğlu'na 'Başkan Yardımcısı' diye tanıttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye genelinde görev yapan 16 İYİ Partili belediye başkanı ile görüştü.

2 GÜN BOYUNCA TESİSLERİ GEZDİLER
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun daveti üzerine gelen başkanlar, 2 gün boyunca İBB’nin tesislerini gezerek bilgi edindi.

15 BAŞKAN, 1 BAŞKAN YARDIMCISI
İmamoğlu’nun davetine, Türkiye genelinde görev yapan 15 İYİ Partili belediye başkanı katılırken, sadece İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, katılmayarak yerine Şerif Ün’ü gönderdi.

BAŞKAN YARDIMCISI DİYE ŞERİF ÜN’Ü GÖNDERMİŞLER
İlkadım Belediyesi’nde hiçbir görevi olmaması rağmen kendini İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak tanıtan Şerif Ün’ün neden İstanbul’a gönderildiği anlaşılamadı.

ŞERİF ÜN, ŞİRKET ÇALIŞANI
İBB’nin tesislerini 2 gün boyunca İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı sıfatı ile gezen Şerif Ün’ün, Gazi İmar Şirketi’nde müdür yardımcısı olduğu biliniyor.

İBB’Yİ DE KANDIRMIŞLAR
İBB tarafından basına servis edilen haberde, Şerif Ün için ‘İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı’ ifadesi kullanıldı.

İŞTE O BASIN METNİ


 

İLKADIM’DA 4 BAŞKAN YARDIMCISI VAR
İlkadım Belediyesi’nin internet sayfasında ise, Belediye Başkan yardımcısı olarak, Ramazan Bayraktar, Şerif Mırık, Cemal Kulein ve Lütfi Çoşkun olmak üzere 4 isim yer alıyor.

İLKADIM’DAN 3 KİŞİ GİTTİ
İlkadım Belediyesi’nden İstanbul’a gönderilen ekipte, Şerif Ün, Nevzat Özenç ve İlhami Sayal yer aldı.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 23:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
ilkadım secmen
ilkadım secmen - 7 gün Önce

ilkadım da bu şekilde her şey olur. Şerıf ün kardeşi ibrahim ün gazi imar müdürü, Bir şerif ün kaldı ılkadim gelmeyen. Bu ılkadim çok şeyler oluyor kimsenin haberi yok. Bu olan biten normal herkez başkan başkan yardımcı, başkan danışma sayisi 10 kişi olduğu söyleniyor. Her kez müdür , şef amir diyerek geziyorlar. Birilerinin elinde belediye oyuncak olmuş. Sayın baskan belediyeyi yönetmiyor, idare ediyor.. ilkadım demirtaş oy verenler çoktan pişman oldular.. Hizmet yok. kimin ne yaptığı belli olmayan bir belediye olduğu söyleniyor ılkadim halk tarafından.

SIRADAKİ HABER