İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar’ın makam odasında dinleme cihazı çıktı

Samsun İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar’ın makam odasında ortam sesleri dinleme cihazı (böcek) çıktı.

İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar’ın makam odasında dinleme cihazı çıktı

Samsun İlkadım Belediyesi’nde dinleme cihazı krizi çıktı.

YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDILAR
31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrası, İlkadım Belediyesi, Kadıköy Mahallesi Barış Bulvarı üzerinde yapılan yeni hizmet binasına geçmişti.

DEMİRTAŞ, YENİ A TAKIMINI KURDU
İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, eski yönetimden kalan Başkan Yardımcılarını ve Müdürlerin görev yerlerini değiştirerek kendine yakın olan isimlerle A takımını oluşturdu.

BELEDİYE İÇİ GRUPLAŞMALAR OLUŞTU
Yeni yönetimde bazı isimler birbirleri ile anlaşamayarak belediye içerisinde gruplaşmalara neden oldu. Bu gruplaşmalar nedeniyle zaman zaman belediye içinde kavgalara varan olaylar çıktı.

MAKAM ODASINDA DİNLEME CİHAZI ÇIKTI
Gerçek Taraf haber sitesi tarafından edinilen bilgilere göre; İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar’ın makam odasında 9 Ocak tarihinde yapılan aramada, böcek olarak bilinen ortam sesleri dinleme cihazı çıktı.

KİMLER TARAFINDAN KONULDUĞU ARAŞTIRILIYOR
Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar’ın makam odasında gizlenen ve odada gerçekleştirilen konuşmaları dinlemek için yerleştirilen dinleme cihazının kimler tarafından yerleştirildiği ise netlik kazanmadı.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay
Oktay - 4 ay Önce

Ramazan bayraktar ilkadım belediyesinde yasak aşk yaşamaktadır ilerleyen zamanlarda haberini alacaksınız zaten ramazan bayraktar belediye imkanlarını yasak aşkı olan memur statüsünde olan bayana kullanmakta açıkcası görevinden azdesilmesi gerek

mevlüt aslan
mevlüt aslan - 4 ay Önce

Yasak aşkına fazla mesai yazdırdığı da bilinsin. ramazan bayraktarın kızı öğrenip belediyeyi bastığı kavga ettiği de bilinsin... kendisi alt çalısanlarını silahını gösterip korkuttuğu da bilinsin. bu dünyanın üstü varsa altı da var... belediyede kadrosuz maas alanlar da bilinsin

SIRADAKİ HABER