İl Emniyet Müdürü Urhal, 'Bir şehir huzurluysa daha çok kalkınır'

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti yönetiminin ziyaret ettiği İl Emniyet Müdürü Urhal, "Bir şehir huzurluysa daha çok kalkınır" dedi

İl Emniyet Müdürü Urhal, 'Bir şehir huzurluysa daha çok kalkınır'

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Çakır, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Harun Üstün ve Fatih Akça ile Birlikte Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı ziyaret etti.

'HUZUR VARSA KALKINMA OLUR'
Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şunu ifade edeyim ki, teşkilat olarak, şehrimizin emniyeti, huzuru ve asayişi için 24 saat hiç durmadan çalışıyoruz. Eğer bir kent huzurluysa, o kadar daha çok kalkınır. Bize güvenin ve destek verin. Bu şehrin ve güzel vatanımızın emrindeyiz" dedi.

'BASIN EMEKÇİLERİNİN DESTEĞİYLE..'
Samsun'da çok güçlü bir yerel basın yapılanması olduğunu gözlemlediğini söyleyen Müdür Urhal, "Samsun basınının önemini biliyorum. Güçlü bir yapısı var. Siz değerli basın emekçilerinin desteği ve vatandaşımızın güveniyle vazifemizi en iyi şekilde, layıkıyla yerine getirmenin gayretindeyiz" diye konuştu.

'KIRMIZI ÇİZGİMİZ VATANIN BİRLİĞİ'
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ise, "Samsun'da yaşanan huzur ve güven ortamının sağlanması noktasında büyük çaba gösteren tüm teşkilatınıza şahsınızda teşekkür ediyoruz. Hepimizin kırmızı çizgisi ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve vatanımızın birliğidir. Herşey haber değildir. Bizler milli ve manevi değerleri koruyan yayıncılık anlayışımız çerçevesinde meydana gelen olayları haber olarak değerlendirirken, öncelikle bunu kamuoyuyla paylaşmanın faydalı ve zararlı yönlerini tartıyor, sonra yayınlamayı uygun görüyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER