İbrahim Arslan için kesin ihraç talebi

İlkadım Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi İbrahim Arslan’ın kesin ihraç talebi ile disipline sevk edildiği öğrenildi.

İbrahim Arslan için kesin ihraç talebi

İlkadım Belediyesi Meclisi’inde dün gerçekleştirilen meclis toplantısında ek gündem maddesi olarak meclise sunulan, 70 sözleşmeli personel alımı için meclis üyeleri oy kullandı.

AK PARTİ ÇOĞUNLUĞU YAKALAYAMADI

Sözleşmeli personel alımını oylamasında İyi Parti ve CHP’li 17 meclis üyesi kabul oyu verirken, AK Parti ve MHP’li 16 meclis üyesi red oyu kullandı.

AK PARTİLİ ARSLAN’A İHRAÇ TALEBİ

Bir oy farkla meclis oylamasında çoğunluğu yakalayamayan AK Parti tarafında tepkiler yükseldi. Kritik gündem maddesinin oylanacağı gün meclis toplantısına katılmayan AK Partili İbrahim Arslan’ın tedbirli kesin ihraç talebi ile disipline sevk edildiği öğrenildi.

TELEFONLARINA ULAŞILAMIYOR

Pazartesi gününden itibaren telefonlarına ulaşılmadığı öne sürülen AK Partili Meclis Üyesi İbrahim Arslan’ın nerede olduğu bilinmiyor.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2022, 21:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 3 hafta Önce

Aynısını çekimser kalan toplantıya katılmayan, evet oyu veren MHP yapmı ihraç edilmeli. Yoksa her kezin yaptığı yanına kalır.

mhp li
mhp li - 3 hafta Önce

Ağızlarına bal sürülen ,bu duruma alet olan milliler ihraç edilmeli. Gizli pazarlıklar neymiş ,ogrensinler

Uğur
Uğur - 3 hafta Önce

Bu anlaşmayı yapan partiyi falan çoktan gözden çıkarmıştır nede olsa menfaat
Menfaati iyi bilir AKP ilçe teşkilatı bir tane menfaati olmayan Allah kulu yok orada seçimlerde ilkadıma samsuna nasıl ihanet ettilerse beter olsunlar belki bu çatlak daha derinlere inerse herkesin maskesi düşer Samsun İl başkanlığı ilkadım ilçe başkanlığı law edilirde daha düzgün disiplinli kişilerce tertip edilir helal olsun necattin başkana ve ekibine

GERÇEKLER ACITIR...!!! EYY AK PARTİ YÖNETİMİ -KÖROĞLU EKİBİ
GERÇEKLER ACITIR...!!! EYY AK PARTİ YÖNETİMİ -KÖROĞLU EKİBİ - 3 hafta Önce

ÖNCELİKLE NECATTİN BAŞKANI TEBRİK ETMEK LAZIM.....CUMHUR İTTİFAKINA GÜZEL BİR GOL ATMIŞ.
HAYIR OYU VEREN İYİ PARTİ'Lİ MECLİS ÜYESİNE NE DEMELİ..???
EYYY AKP YÖNETİCİLERİ'''' BOŞUNA ÖFKELENMEYİN....BU SİZİN ESERİNİZ.
MESELE BASİT........KÖRLERİN DOLMA YEME HİKAYESİ.....YAHU SİZİN YAPAMADIĞINIZI NECATTİN BAŞKAN YAPMIŞ...TEBRİK EDİN...BÜKEMEDİĞİNİZ ELİ ÖPÜN Bİ ZAHMET...HATTA BÜYÜKŞEHİR ADAYLIĞI İÇİN NECATTİN BAŞKANA CUMHUR İTTİFAKI OLARAK TEKLİF GÖTÜRÜN...ADAM EKİBİNE ELİNDEN NE GELİYORSA VERİYOR....TEBRİKLER.

Mhp secmen
Mhp secmen - 2 hafta Önce

Ilkadim belediye mhp li meclis üyeleri kendi menfaatler için partisi ilkeleri sattı. Hiç biri 2019 belediye seçimlerinde erdoğan tok çalışmadı. Oy istemedi. istemediği belli oldu.