Hasan Fahri Şen'den gençlere tavsiyeler

Dünya Şampiyonu Hasan Fahri Şen, Salıpazarı Kitap Kahve mekanında ilçe gençleri ve sporcuları ile bir araya gelerek gençlere tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak önerilerde bulundu.

Hasan Fahri Şen'den gençlere tavsiyeler

Şampiyon Şen, gençlere mutlaka ilçede devam eden bir spor branşı veya sanatsal ve kültürel aktiviteye katılmaları gerektiğini belirterek, ne iş olursa olsun en iyisini, en güzelini yapma gayreti ile çalışmaları gerektiğini ifade etti. İnsanlığa ve ülkemize faydalı birer insan olarak okuyarak üretime destek olabileceklerini söyleyip başarıda inanmanın önemine değindi. Söyleşide uygulamalı olarak çalışma, ekip ruhu, dua ve inanç temalarında gençlere vizyon oluşturan Hasan Fahri Şen’in anlatımından gençlerin oldukça etkilendikleri ve memnun oldukları görüldü.  

Salıpazarı Kitap Kahve mekânında yapılan söyleşiye Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Proje Koordinatörü Fatih Sağlam ile ilçe gençleri ve sporcuları katılım gösterdiler. 

BAŞKAN HALİL AKGÜL TEŞEKKÜR ETTİ. 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, çok faydalı ve verimli geçen söyleşi için ilçe gençleri ve sporcuları adına teşekkür ederek, Dünya Kickbok Şampiyonu ve Milli Takım Antrenörü Hasan Fahri Şen’e günün hatırası için plaket takdim etti. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.