Gelecek Partisi Tekkeköy ilçe Başkanı Ahmet Umur oldu

Gelecek Partisi Samsun Tekkeköy İlçe Başkanının ataması partinin Samsun İl Başkanlığı binasında yapılan toplantının ardından görkemli bir tören ile yapıldı.

Gelecek Partisi Tekkeköy ilçe Başkanı Ahmet Umur oldu

Gelecek Partisi Samsun’da teşkilatlanma çalışmalarına hız vererek ataması yapılmayan ilçelerde teşkilat kurarak ilçe başkanlarını atamaya başladı.

Gelecek Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Ahmet Umur, yetki belgesini Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’tan alarak görevine başladı.

Atam töreninde konuşan Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gelecek Partisi Teşkilatı kurulduğu günden bugüne hemen her alanda yoğun çalışmalar yürüttüğünü belirterek, “Samsun’un tüm ilçe ve mahallelerinde teşkilatlanmak adına sürdürdüğümüz çalışmalarımıza Tekkeköy’de tamamladık.

Gelecek Partisi Samsun il yönetiminin önerisi ve genel merkez teşkilat başkanlığının kararıyla Tekkeköy ilçe başkanlığına Sayın Ahmet Umur’un atamasını yaptık. Seçim sathı mahalline girdiğimiz bu günlerde Samsun’un bütün ilçelerinde teşkilatlanmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlamayı hedefledik. Sayın Ahmet Umur beye çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

AHMET UMUR KİMDİR?

Siyaset Bilimci Ahmet Umur, 1986 yılında Samsun’da dünyaya gelen Ahmet Umur Kamu Yönetimi mezunu.

Kurucusu olduğu imalat firmasında faaliyet gösteriyor.

Daha önce siyasetin farklı kademelerinde görev yaptı.

Ahmet Umur İngilizce bilmektedir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.