Fuat Köktaş, ‘Necattin Demirtaş, Ya Yamukluk Yaptı Ya Da İhanet Etti’

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, MHP’den aday olamayınca İyi Parti’den İlkadım Belediye Başkan Adayı olan Necattin Demirtaş’ı sert dille eleştirdi. Köktaş, “ Adamlıktan bahseden Demirtaş ihanet etti. Şimdi kim adam.? Omurgasızlar sizi” diye konuştu.

Fuat Köktaş, ‘Necattin Demirtaş, Ya Yamukluk Yaptı Ya Da İhanet Etti’

Adamlıktan bahsedenlerin omurgasız siyaset yaptığını söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Yalpa yapanlarla, zikzak yapanlarla işimiz yok. Ne dedi Necattin Demirtaş. ‘Ben makam ve mevki için aday olmuyorum. Ömrümün sonuna kadar partimin emrindeyim’ dedi. Şimdi Tabelaları görüyorum. ‘Biz Aday Seçmiyoruz, Adam Seçiyoruz.’ diyor. Gördünüz mü? Peki, soruyu soruyorum.

Necattin Demirtaş, 24 Haziran’da Cumhur İttifakının Adayı kimdi.? Recep Tayyip Erdoğan. Meral Akşener Cumhurbaşkanlığına Aday mıydı ? Hayır. Muharrem İnce Adaydı. Peki, adamlıktan bahseden Necattin Demirtaş, ya yamukluk yaptı, liderine ihanet etti. Cumhur İttifakının Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermedi. O gün Cumhur İttifakına vermediği oyu Meral Ablası için Muharrem İnce’ye verdi. Şimdi, o gün liderine ihanet ederek bugün koşa koşa Meral Ablası’na gitti. Şimdi kim adam.? Omurgasızlar sizi. Karakolda doğru söyler, mahkemede şaşar.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 19:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samsun
Samsun - 4 yıl Önce

Az kaldı galiba Fuat bey.secim sonrası Ankara'ya nasıl gideceksin.reis den bir tokat da sen yersin.buna hazırlıklı ol.

Samsun
Samsun - 4 yıl Önce

İstenmeyen bir kişiyi ne diye diretiyorsunuz anlamadım by un hesabıni reyis soracak sizden