Fatih Keleş'e esnaftan tam destek

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, yaklaşan seçim öncesi esnaf ziyaretlerine hız kazandırdı. Samsun’daki sanayi sitelerini gezmeye ve oda üyesi esnaftan destek istemeye devam eden Keleş, “Esnaf ziyaretlerimizde gördük ki, esnafımız kararını vermiş, sandık başına gideceği günü bekliyor” dedi.

Fatih Keleş'e esnaftan tam destek

Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Samsun Madeni Sanatkarlar Odası seçimlerine hazırlanan Fatih Keleş, Samsun’daki sanayi sitelerinde esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Güçlü bir yönetim listesi hazırladıklarını ve Türkiye’nin en güçlü oda yapılarından birisini Samsun’a kazandıracaklarını söyleyen Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, sanayi esnafından destek istedi.

“ESNAF’IN SESİ OLACAĞIZ”
Samsun Madeni Sanatkarlar Odasında değişim zamanının geldiğini ifade eden Fatih Keleş, “Sürekli değişen ve yenilenen hayat içerisinde, yönetim anlayışları da çağa ayak uydurmalı. Biz esnafımızın hayatını kolaylaştıracak projelerle bu değişime imza atacağız. Sanayi sitelerimizdeki esnafımızın teveccühü ile aday oldu. Aynı teveccüh ile seçimi kazanacağız. Ustaları, kalfaları, çırakları kucaklayacak, esnaf'ın sesi olacağız. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki esnaf kararını vermiş, sandık başına gidip oy vereceği 10 Ocak Pazartesi günü bekliyor” dedi.

“BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
Güçlü bir yönetim listesi oluşturduklarını söyleyen Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, “Her biri birbirinden kıymetli ve uzun yıllar sanayilerimizin tozunu yutmuş isimlerden oluşan bir yönetim listesi oluşturduk. Sosyal, kültürel ve istihdama yönelik projelerimizi hazırladık. Esnafımızı tek tek gezerek, eksikleri not alıyoruz. Bu notlar ışığında, önceliklerimizi belirliyoruz. Biz bu seçimi, esnafımızla birlikte kazanıp, odamızı esnafımızla birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

GÜÇLÜ YÖNETİM LİSTESİ
Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş’in yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor; Fatih Keleş, Cihan Kol, Zeki İpoğlu, Hayati Tirebolu, Akın Arslan, Mustafa Korkmaz, Sema Güdül, Emrullah Saygın, Fatih Pınar, Erdem Türkyılmaz, Kaan Bektaş, Yılmaz Üçüncü, Eşref Kaya, Okan Türk, Vedat Şahin, İrfan Köksal, Yusuf Doğan, Adem Arslanbey, Mustafa Uysal, Emrah Yüce, Engin Güler, Oğuz Şen, Talat Ocak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER