Fatih Keleş, 'Bir olacağız, diri olacağız'

Seçim öncesi destek turlarına devam eden Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, "Artık 'ben yaptım oldu' anlayışı olmayacak. Ortak akıl ile hareket edip, tüm kararları üyelerimizle birlikte vereceğiz" dedi.

Fatih Keleş, 'Bir olacağız, diri olacağız'

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, 10 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleşecek olan seçim öncesi esnaf ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Samsun'daki sanayi sitelerini gezerek, esnafla buluşmaya devam eden Fatih Keleş, gördüğü ilgi ve desteğe teşekkür etti.

"MAKAM DEĞİL, HİZMET SEVDASI"
Samsun Madeni Sanatkarlar Odasının artık esnafla kucaklaşma ve birlikte hareket etme zamanının geldiğini söyleyen Fatih Keleş, "Esnafın derdiyle dertlenen, sorunların çözümü noktasında elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir yönetim anlayışını odamıza kazandırmaya kararlıyız. Esnafımız da bu noktada bize büyük destek veriyor. Makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla çıktığımız bu yolda, büyük bir değişime imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

"ÖNCELİK 'ORTAK AKIL' OLACAK"
Birbirinden önemli projeler ve kapsamlı çalışmalarla ilgili ön hazırlıklarını tamamladıklarını kaydeden Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Keleş, "Bizim önceliğimiz, odamıza 'ortak akıl' anlayışını kazandırmak. 'Ben yaptım oldu', 'Ben karar verdim oldu' anlayışı bize çok uzak. Esnafımıza soracağız, esnafımızla birlikte karar vereceğiz ve yine oluşan bu ortak akıl ile projelerimizi gerçekleştireceğiz. Yapacak çok işimiz var. Seçimden zaferle çıkıp, bir an önce esnafımıza hizmet etmek için heyecanlanıyoruz" dedi.

"KİMSE ESNAFI GÖRMEZDEN GELEMEYECEK!"
Sanayi esnafını kimsenin görmezden gelmeye hakkının olmadığına dikkat çeken Başkan Adayı Fatih Keleş, "Ortada bir sorun varsa, bu sorun çözülecek. Eksikler varsa, bu eksikler giderilecek. Yeni yönetim anlayışıyla birlikte, artık kimse sanayi esnafını görmezden gelemeyecek. Türkiye'deki diğer mesleki odalara örnek olacak ve projelerimizle onlara yön vereceğiz. Şeffaf yönetim anlayışı ile her an hesap verebilir olacağız. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Tüm esnafımızı 10 Ocak Pazartesi günü Samsun Madeni Sanatkarlar Odasına gelerek oyunu kullanmaya davet ediyorum. Bu değişimde herkesin imzası olsun istiyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER