Erdoğan Tok’tan AK Kadınlarla Vefa Buluşması

TBMM Eski Müşaviri İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok, 2001 yılından bugüne AK Parti’nin her bir kademesinde görevde bulunmuş, davanın sancaktarlığını yapan eskimez parti teşkilatı mensubu kadınlarla düzenlenen vefa buluşmasında bir araya geldi. 

Erdoğan Tok’tan AK Kadınlarla Vefa Buluşması

“VEFA, AK PARTİYE GÖNÜL VERENLERİ KUCAKLAMAK DEMEK”

Yoğun bir katılımın olduğu, AK Parti belde ve ilçe teşkilatı ile mahalle yönetiminde görev yapmış kadınlarla buluşan TBMM Eski Müşaviri İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok, dargınlıkların, küskünlüklerin kenara atılıp birlik ve beraberlik içersinde Cumhurbaşkanımız liderliğinde kenetlenme vakti olduğunu söyledi. 

Uzun bir zaman birbirini görmeyen, bir araya gelmemiş, getirilememiş AK Partiye gönül veren kadınların bir araya geldiği programda konuşan TBMM Eski Müşaviri, İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok, “AK Parti bir vefa hareketidir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman vefalı olmaktan, ahde vefadan bahsederek ne kadar vefalı olduğunu her fırsatta gösterir. Herkes bilir ki, ‘vefa demek’ Recep Tayyip Erdoğan demektir. Cumhurbaşkanımız, “Kendi teşkilatına, kendi teşkilat mensubuna vefa göstermeyen, şehrine, ülkesine ve milletine de vefa gösteremez.” der. Vefa, AK Parti’ye gönül verenleri kucaklamak demektir. Bu nedenle AK kadroların en önemli özelliği; tüm uzuvları ile bir olmak, beraber olmak, geçmişten bugüne tüm teşkilat mensuplarına, davanın neferlerine, gönlünü bu davaya adamış insanlara vefa göstermektir.” dedi.


“ORTAK BİR DAVA İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ.”

Siyaset anlayışının temelinde önce Allah, sonra millet rızasının yattığını ifade eden TBMM Eski Müşaviri İlkadım Belediyesi önceki dönem Başkanı Erdoğan Tok,  “‘AK davaya gönül vermiş 2001'den bu yana Davamızın sancaktarlığını yapan teşkilatımızın her bir kademesinde emeği geçen eskimez bayan teşkilatçı yol ve dava arkadaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldik. Biz AK Partili dava arkadaşlarımız ile büyük bir aileyiz. Bizim derdimiz partimize karınca misali katkı ve destek vermek. Sahada aktif bir şekilde bulunmamızın nedeni kenarda bekleyip durmak değil, davamızın neferi olarak hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız gitsin, AK Parti gitsin diyenleri yerel yönetimlerin basiretsizliğini, iş bilmemezliklerini hep birlikte görüyoruz. Yereli idare edemeyenlerin ülke yönetimine talip olduklarına müşahede ediyoruz. Biri, ‘ben Cumhurbaşkanı adayıyım’ diyor, öteki ‘Başbakan ben olacağım’ diyor. Kendi aralarında birlik ve beraberlik yok. Millet ittifakının adayı bile belli değil. Cumhur İttifakının adayı belli. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız liderliğinde 2023, 2053 hedeflerimiz var. Ortak bir dava için mücadele ediyoruz. Yolumuz aynı kutlu dava, yolumuz aynı kutlu yol. Bizim hepimizin ortak tek bir noktası var. Hepimiz davamıza inanmış insanlarız. Şahsi hesaplar yapmadan şahsi çıkarlar gözetmeden liderimizin önümüze koyduğu hedefler doğrultusunda koşan insanlarız.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 11 ay Önce

Erdoğan toku samsun il yönetimi bile desteklemiyor il yönetiminden katılmayın çağrısı yapıldığı yönünde söylentiler var Erdoğan tok gelin güvey oluyor partiye verdiği zararlar göz önüne alınarak hiç bir görev verilmemeli

SIRADAKİ HABER