Erdoğan Tok, 'Yan gelip yatmak yok, 2023 için çok çalışacağız'

TBMM eski müşaviri ve İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, Baruthane mahallesinde yaptığı buluşmada, “ milletine sevdalı, gelecek için heyecanlı vatandaşlarımızla buluştuk.” dedi.

Erdoğan Tok, 'Yan gelip yatmak yok, 2023 için çok çalışacağız'

Baruthane mahallesinde bir restoranda yapılan buluşmada Samsun Muhtarlar Dernek Başkanı, Baruthane Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk ve partinin kuruluşundan bugüne AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş Baruthane Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

“2023 HEDEFLERİ İÇİN DURMADAN YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedefleri için sahayı boş bırakmayan Erdoğan Tok, “ Davası olmayanın sevdası olmaz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’mizin ve gönül coğrafyamızın kaderini etkileyecek 2023 seçimleri için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Yağmur çamur demeden Samsun’un her sokağında, caddesinde güçlü ve büyük Türkiye inancının tohumlarını atıyoruz.” diye konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN SÖZÜNÜ TALİMAT EDİNDİK”

“Cumhurbaşkanımızın sahayı boş bırakmayın, herkesin kapısına gidin” sözünü talimat olarak alıp kendimize görev edindik, diyen TBMM Eski Müşaviri ve İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, “Öncelikle partimizin kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş insanlarımıza ulaşıyoruz. Bu çekirdeği sağlama aldıktan sonra katman katman genişleyerek, tüm vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmadın derdiyle sahada çalışıyoruz. Her vatandaşımızın kapısına gideceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefinden gözümüzü asla ayırmayacağız. 2023'e giden süreçte herkesin ve her kesimin kapısına gideceğiz, elini tutacağız, gönlünü kazanacağız. Onun için yan gelip durmak yok. Çok gayret edeceğiz, çok koşacağız. Rabb’im büyük hedeflerimizi taçlandıracağımız, ideallerimizi geleceğe taşıyacağımız, milletimizle gücümüze güç katacağımız bu dava yolundan, bu sevda yolundan ayırmasın.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 8 ay Önce

Erdoğan tok sende hiç utanma sıkılma yokmu kepaze sende hiçmi haysiyet yok sen ne yüzle çıkıyon buradan cumhurbaşkanımıza sesleniyorum kaybedersek bunlar yüzünden kaybedecez bunları lav edin reiss

Gerçek Taraf

Samsun Anlık Haberler

Türkiye ve Samsun Son Dakika Haber

Samsun İnternet Gazetesi

Samsun Haber
Samsun Haberleri