Demirtaş Sevgi Dili Dedi, Kalabalık Basına Hakaret Etti

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkanlığına seçilen Necattin Demirtaş, mazbatasını aldı. Demirtaş, belediyenin makam odasında sevgi dilinden ayrılmayacağız derken, dışarıda ki kalabalık basın mensuplarına hakaret etti.

Demirtaş Sevgi Dili Dedi, Kalabalık Basına Hakaret Etti

Belediye binasına gelerek görevine başlayan Demirtaş, seçim kurulundan mazbatasını dün aldığı söyledi.

SEVGİ DİLİNDEN AYRILMAYACAĞIZ

Her kesimden oy aldıklarını, herkesin sevgisini kazandıklarını ifade eden Demirtaş, "Sevginin dili kazandı. Biz, sevgi dilinden ve adaletten asla ayrılmayacağız. An itibarıyla siyasi kimliğimi çıkardım, herkesin başkanı oldum. Bundan sonra da herkesin başkanı olarak hizmet vermeye devam edeceğim. Seçim süresince bize maddi manevi destek veren tüm gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

BASINA HAKARET ETTİLER

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, içeride sevgi dili ile hareket edeceğiz, siyasi kimliğimi çıkardım artık herkesin başkanıyım derken, belediyenin dışında toplanan kalabalık grup içerisinde ki bir kaç kişi, basın mensuplarına yine taşkınlık yaptı. Basın mensuplarına hakaret eden kişiler, “Demirtaş’ın haberi yapmayan basının burada ne işi var, gidin para aldığınız yere köpeklik yapın” dedi.

NECATTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

Samsun'un Kavak ilçesinde doğan Demirtaş, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

Çeşitli kamu kuruluşlarında görev yapan Demirtaş, 2009-2014 yıllarında da İlkadım Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 21:18
YORUM EKLE