Davanız Batsın!

İyi Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından, AK Partili olduğu gerekçesiyle işten çıkarılan 30 kişinin aleyhinde savunma yapılması için AK Parti Samsun Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Korkmaz’ın eşi Bekir Korkmaz’ın avukatlık yaptığı öğrenildi.

Davanız Batsın!

31 Mart seçimlerinden sonra AK Parti’den koltuğu devralan İyi Partili Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, AK Partili olduğu gerekçesiyle belediye personellerini işten çıkarmıştı.
Siyasi amaç ile işten çıkarılan personeller ile İyi Partili İlkadım Belediyesi arasında süren davada şok gelişme yaşandı.

İYİ PARTİLİ BELEDİYEYİ AK PARTİLİ AVUKAT SAVUNDU
İyi Partili İlkadım Belediyesi’nin işten çıkarma davasında avukatlığını AK Parti Samsun Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Korkmaz’ın eşi Bekir Korkmaz’ın yaptığı öğrenildi.


İŞÇİLERİN ALEYHİNDE SAVUNMA YAPTI
Geçtiğimiz günlerde görülen davada, Avukat Bekir Korkmaz’ın rahatsızlığı nedeniyle katılmadığı, yerine yine avukat olan eşi AK Parti Samsun Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Korkmaz’ın işten çıkarılan personellerin aleyhinde savunma yapması şaşkınlık yarattı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 21:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci
Isci - 8 ay Önce

O da necattin oy vermiştir. Başka ne olut

ilkadım
ilkadım - 8 ay Önce

Burada bir yanlışı düzeltelim ilkadım belediye başkanı yerel bir televizyonda işçi çıkarmadığını ve işçi almadığını belirtti, evet bu doğru işten çıkanlar temizlik işlerine yazısı çıkıp işi kabul etmeyerek işe gitmeyenlerden kaynaklanıyor, yani ben temizlik yapmam temizlik işinde çalışmam diyen makam çalışanları ve Erdoğan tok'a yakın çevreler arada kurunun yanında yaşlarda yandı orası ayrı.

Samsunlu
Samsunlu @ilkadım - 8 ay Önce

Sen fotoğrafçıyı, tasarımcıyı, argeciyi görevinden al, sokakları süpürsün diye temizliği ver. Sonra bunlar kendisi çıktı diye savun. Sokakları temizliyecek bir sürü vasıfsız eleman varken, elinde mesleği olan elamanları neden çöpe veriyorsun. İlkadım rumuzlu şahısta bunları savunuyor. Evet ortada bir yanlış var. O da Necattin başkan.

SIRADAKİ HABER