banner176

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Ya olacağız ya öleceğiz“

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye 5'ten büyüktür sözünü yineleyerek bu uğurda ya olacağız ya öleceğiz dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Ya olacağız ya öleceğiz“

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Samsun 6. Olağan İl Kongresi'ndeki konuşmasında Dünya'ya ayar verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dostlarımızın sayısını artırmaktan memnuniyet duyarız ama birileri ısrarla gelip burnumuzun dibinde adeta gırtlağımıza bıçak dayarcasına işler karıştırmaya devam ederse, işte o zaman kimseyi gözümüz görmez." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, şöyle devam etti:

"Herkes duysun diye Samsun'dan bir kez daha haykırıyoruz, ya olacağız ya öleceğiz. Biz bunları söylerken kesinlikle hamaset yapmıyoruz. Biz milletimizin hissiyatını, ülkemizin kararlılığını, devletimizin tavrını ifade ediyoruz. Birileri hala bizim kararlılığımızı anlayamamış olabilir. Birileri hala bizim sözlerimizi blöf veya altı boş ifadeler gibi görebilir. Birileri hala bizim köşeye sıkışınca sineceğimizi, pusacağımızı sanıyor olabilir. Emin olun çok yanılıyorlar."                                   

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimse Türkiye'ye Suriye'de istila hareketi yapıyor diyemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kimse Türk ordusuna, Türkiye'ye, 'Suriye'de istila hareketi yapıyor' diyemez. Batı, istila hareketlerinin en güzel örneklerini vermiştir." dedi                   

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180