Cemil Deveci’den Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğrafı Açıklaması

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, makam odasında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının kaldırıldığı yönündeki söylemlere ve haberlere açıklık getirdi.

Cemil Deveci’den Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğrafı Açıklaması

Deveci, “ Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının tebrik ziyaretleri sonrası yaşanan izdiham nedeniyle fotoğrafın olduğu tablonun çerçevesinin zarar görmesinden ötürü onarımının yapılması için geçici olarak kaldırıldığını söyledi.

ATAKUM EN DOĞRU KARARI VERDİ

Başkan Deveci'ye görevinde başarı dileyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, "İstanbul'daki demokrasi nöbetimizin ardından Samsun'a gelerek Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci'yi ziyaret ettik. Kendisinin 5 yıl boyunca yoğun bir temposu olacak. Atakum Halkı, en doğru kararı verdi. Millet İttifakı olarak elde ettiğimiz bu başarıdan dolayı başta Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci'ye ve Millet İttifakı'na destek veren tüm Atakumlulara teşekkür ediyorum. Başkanımıza, görevinde başarı ve kolaylıklar diliyorum" şeklinde konuştu.

"BELEDİYE PERSONELİ İLE KORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ"

Mesai başlangıcında, belediye personelini de ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Deveci, "Göreve geldiğimiz gün itibariyle, belediye personelimizle iyi ilişkiler kurma gayreti içerisindeyiz. Sabah mesaimize başlamadan önce, personelimizi de ziyaret ediyorum. Bu noktada kendilerine işlerinde kolaylıklar diliyor, personelin görüş, öneri ve taleplerini dinliyorum. Belediye başkanı ve belediye personelinin koordinesi, Atakum'da projelerin daha hızlı gerçekleşmesi adına önemli bir aşamadır. Personelimizle sürekli beraber olmaya ve onları dinlemeye devam edeceğim" diye konuştu.

“FOTOĞRAF KALDIRILMADI, ONARIMI YAPILDI”

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “ Belediyemizdeki eksiklerimizin giderilmesi konusunda çalışmalarımıza da başladık. Bu noktada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu tablonun, tebrik ziyaretleri sırasında yaşanan izdiham nedeniyle zarar görmesi sonucunda, fotoğrafın bulunduğu çerçevenin onarımını da yaptık" ifadelerini kullandı.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER