Çarşambalı Muhtar Kerim Gülaçtı, Türkiye'ye örnek oldu

Çarşambalı muhtar Kerim Gülaçtı, Koronavirüs Salgını nedeniyle 250 adet yardım paketi hazırlatarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Çarşambalı Muhtar Kerim Gülaçtı, Türkiye'ye örnek oldu

Samsun’un Çarşamba İlçesi’ne bağlı Yuk. Donurlu Mahallesi Muhtarı Kerim Gülaçtı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dünya’yı zorlayan Koronavirüs salgını nedeniyle ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına destek verdi.

MUHTAR GÜLAÇTI, “YARDIMLAŞMAYA ÖRNEK OLMAK İSTİYORUM”
Toplamda 250 adet yardım paketi hazırladıklarını açıklayan Muhtar Kerim Gülaçtı, “Ülkemizin tüm kurumlarıyla kenetlendiği bu zor günlerde her şeyi devletten beklememeliyiz. Bizlerde üzerimize düşeni yapmalıyız. Hazırladığımız 250 adet yardım paketini, bu süreçte örnek çalışmalar sergileyen Çarşamba Belediyemiz kanalıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Koronavirüs salgınının başladığı ilk günden itibaren göstermiş olduğu üstün duyarlılık için Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a teşekkür ediyorum. Türk halkı olarak bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız. İnşallah bizlerde bu davranışımızla örnek olarak ve bu günlerde evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerimiz yalnız kalmazlar.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 21:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ahmet Akgün
Ahmet Akgün - 3 yıl Önce

Tebrik ediyorum muhtarım
Helal olsun

Cemal Özsoy
Cemal Özsoy - 3 yıl Önce

Slm Muhtarım Allah niyetlerinizi kabul eylesin örnek insan örnek muhtar örnek idareci oldunuz sizleri göreve getiren insanlar ne güzel görev yaptılar Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa S A V in,( Emaneti ehline veriniz )hadisi yerini bulmuş Allah sizleri ve köyünüzü umduklarına nail korktuklarindan emin eylesin bu korona virüsünden bütün insanları korusun Allah a emanet olunuz saygılarımla CEMAL ÖZSOY

ilyas cömert
ilyas cömert - 3 yıl Önce

Helal be muhtarım çarşambalı olarak seninle gurur duyduk bir takım kendini bilmezler örnek alsınlarbu iş vatanını sevme işidir milletini sevme işidir iman varsa imkânda vardır yüce rabbim gönlüne göre versin inşAllah

mustafa gökdağ
mustafa gökdağ - 3 yıl Önce

muhtarı, canı gönülden kutluyor, diğer muhtarlarda benzeri harekette bulunmalarını arzu ediyorum. (yasal prosüdür içinde)

KERİM ÇOBANOĞLU
KERİM ÇOBANOĞLU - 3 yıl Önce

Çok GÜZEL TEŞEKKÜR İYİKİ VARSINIZ

Kemal öztemir
Kemal öztemir - 3 yıl Önce

Allah her şeyi gönlünüze göre versin

Fehmi bakar
Fehmi bakar - 3 yıl Önce

Allah razı olsun kardeşim örnek olmuşun

Hüseyin ayan
Hüseyin ayan - 3 yıl Önce

Örnek muhtar olduğun için seni kutluyorum muhtarım Allah ne dileğin varsa versin bereketini arttırsın