Canik Belediyesi personelleri 15 bin TL banka maaş promosyonu aldı

Canik Belediyesi bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli personel, kadrolu işçi ve belediye iştiraki Canik İmar İnşaat Şirketi çalışanları dâhil olmak üzere tüm personele tek seferde 15 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirdi. 

Canik Belediyesi personelleri 15 bin TL banka maaş promosyonu aldı

“Yoğun bir mesai harcadık”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyede görev yapan tüm personele maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildiğini belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyemizde çalışan personellerimize verilecek maaş promosyonu için ekip arkadaşlarımızla yoğun bir mesai harcadık.  Görüşmelerimiz neticesinde maaş anlaşması sağladığımız bankamız üzerinden tüm personelimize 15 bin TL maaş promosyonu sağladık” dedi.

Toplam 5 Milyon 475 Bin TL Ödeme Yapıldı

Belediye personeline toplamda 5 milyon 475 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyemiz personelinin refahı ve huzuru için en yüksek maaş promosyonu teklifini veren banka ile anlaştık. Anlaşmamız ile tüm personelimize toplam 5 milyon 475 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirildi. Canik’in gelişmesi için emek veren, gece gündüz demeden çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2022, 00:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Uğur
Uğur - 2 ay Önce

Helal olsun

vatansever
vatansever - 1 ay Önce

bu aradada kendi kizini memur yapti tekkekoy belediyesine istanbuldan belediyeye aldiklari haric sanki samsunda adam kalmadi