Büyükşehir'den Batı Park'a Samsunspor Logosu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Batı Park'a yaptırılan Samsunspor logosu ile ilgili olarak, "Fedakar Samsunspor taraftarımız bana onur verdi. Üzerimdeki emekleri ve hakları çok büyük" dedi.

Büyükşehir'den Batı Park'a Samsunspor Logosu

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yaptırdığı Samsun'un markası Samsunspor'un dev logosu, Batı Park'taki yerini aldı. Başkan Zihni Şahin,  "Fedakar Samsunspor taraftarımız bana onur verdi. Üzerimdeki emekleri ve hakları çok büyük" dedi.

SAMSUNSPOR HEDEFİNE ULAŞACAK

Konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan Başkan Zihni Şahin, "Samsun'umuzun en güzel yerlerinden biri olan Batı Park'ta şehrimizin markası Samsunspor'umuzun logosunu Büyükşehir Belediyesi olarak yaptık. Yılport Samsunsporumuz Samsunumuzla kenetlenmeye devam edecek ve hedeflerine inşallah ulaşacaktır. Fedekar taraftarımız ve Samsunumuz mutlu olacaktır" diye konuştu.

'TARAFTARIN BENDE HAKKI BÜYÜK'

"Sivil hayatımda da gönülden Samsunspor taraftarı olarak Samsunumuz ve Samsunsporumuzun yanında olacağım" ifadelerini kullanan Zihni Şahin, ayrıca şunları söyledi:

"Bir kez daha Tüm taraftarlarımıza ve hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bana onur verdiniz. Mutlu ettininiz. Üzerimde emeğiniz ve hakkınız büyüktür. Kalben sevgilerimi sunuyor, Haklarınızı helal etmenizi saygılarımla rica ediyorum. RABBİM sizlerden razı olsun. Başta Büyükşehir Belediye başkanımız nolmak üzere 17 ilçemizde belediye başkanlığına seçilen başkanlarımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Samsunumuzun daha güzel bir geleceğe ulaşacağını inanıyorum.  Sevdamız Samsun, sevdamız Samsunspor."

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 16:31
YORUM EKLE