Bu fotoğraf Tekkeköy'ü karıştırdı

31 Mart yerel seçimlerde AK Parti’den Tekkeköy Belediye Başkanı Adayı Hasan Togar’ın ismi açıklandıktan sonra AK Parti’den ederek İyi Parti’ye geçtiği öne sürülen Hüseyin Taş, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar tarafından tekrar parti üyeliğine kabul edildi.

Bu fotoğraf Tekkeköy'ü karıştırdı

Samsun’un Tekkeköy ilçesinde, 31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti’nin Tekkeköy Belediye Başkanı Adayı Hasan Togar olarak açıklanması nedeniyle Hüseyin Taş’ın istifa ettiği öne sürüldü.

AK Parti Tekkeköy kurucu üyelerinden olan Hüseyin Taş, Hasan Togar’ın aday olması kesinleşince partiden istifa ederek, İyi Parti’ye geçtiği iddia edildi. Hüseyin Taş’ın bugün tekrar AK Parti’ye üye olması ilçede tartışılmaya başladı.

Fatih Yılmaz isimli bir vatandaş; “Hasan Togar aday seçildi diye partiden istifa eden, partiye ve ilçe başkanına küfürler eden bir kişiyi nasıl üye yaparsın? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın deyimiyle ‘Trenden inen bir daha trene binemez’ sen bunun nasıl ayaklar altına alıyorsun” dedi.

BAŞKAN İDDİALARI YALANLADI

İddialar üzerine, GerçekTaraf.com haber sitesi Genel yayın Yönetmeni Okan Çakır’a açıklama yapan AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, “Hüseyin Taş, AK Parti Tekkeköy ilçesi kurucu üyelerindendir. Yerel seçimler öncesinde bir takım problemlerden dolayı partimizden istifa etmişti. Ama AK Parti’nin ilçede yapılan bütün organizasyon ve programlarına katılan bir isim Hüseyin Taş. Sadece üyelikten istifa etmişti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilçemize geldiğinde programımızda yer almış bize destek olmuştur. Partiden istifa ettikten sonra kesinlikle başka bir partiye geçmemiş, üye olmamıştır. Partimizin disiplinine uygunsuz bir hareketlerde de bulunmamıştır.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
tekkeköylügenç
tekkeköylügenç - 12 ay Önce

Bu parti kimsenin babasinın malı değil , partiyi kendisinin özel şirketi gibi kullanan , vatandaşa yüksekten bakanların bu partide yeri yok. Acilen Tekkeköy Akparti İlçe Başkanlığında başkan ve ihtiyar yönetim kurulu üyeleri değişmelidir.

Keko
Keko - 12 ay Önce

Körler sağırlar birbirini AĞIRLAR tebrikler akp tekkeköy ilçe yönetimi doğru yoldasınız :)

SIRADAKİ HABER