Atakum Tüketiciler Derneği Yönetimi seçildi

Samsun’da, Tüketici Koruma Derneği (Tükoder) Atakum Şubesinin 2.Genel Kurul toplantısı 05.10.2019 Cumartesi günü Saat 14.00' de dernek binasında gerçekleştirildi.

Atakum Tüketiciler Derneği Yönetimi seçildi

Genel Kurul toplantısında Divan Heyeti ise Başkan Turhan Aķşen Divan katipliklerine Erdoğan Vanlı ve Selim Kuruahmet'den teşekkür etti. Ardından Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimizle ebediyete intikal eden dernek üyeleri için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal marşı söylendi.


Tükoder Atakum Şubesinin faaliyet raporu, denetim raporu, tahmini mali bütçe raporu okundu.

BAŞKAN FATMA KURUAHMET OLDU

Temenni ve dilekler de konudan bir önceki ve kurucu başkan Haluk Karasu; “Yeni yönetime ve başkan olarak bayrağı devir ettiğim Fatma Kuruahmet ve ekibinin başarılı olacağına sonsuz inancım ve desteğim vardır. Bende her zaman hizmetlerinde olacağım. Atakum’da çok başarılı günler hizmet ve çalışmalarınızın projelerin altına bu ekibin imza atacağına inanıyorum” dedi.

TEK LİSTE İLE SEÇİME GİDİLDİ

Yönetim Kurulu Asıl üyeleri Fatma Kuruahmet başkanlığında Av.Merve Gözde Şahin ,Erdoğan Vanlı,Turhan Aķşen,Haydar Kilis, Mehmet Yaşar ve Hava Karabulut'tan oluşurken Denetim kurulu asıl üyeliklerine Tuğçe Ercan, Gülcihan Şencan ve Hüseyin Bilgin seçildi.

Genel Merkez Delegeliklerine ise Fatma Kuruahmet, Av.Merve Gözde Şahin, Turhan Aķşen ve Haydar Kilis seçildi.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER