Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, İmamoğlu'na 23 Bin lira para gönderdi

CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, CHP tarafından başlatılan Ekrem İmamoğlu'na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yaptı.

Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, İmamoğlu'na 23 Bin lira para gönderdi

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 31 Mart'ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) seçimlerini iptal etmesinin ardından 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimi için siyasi partiler hazineden yardım almayacak. Bunun üzerine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya Türkiye'de ve yurt dışında yaşayan vatandaşlar destek verdi. CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan'da yardım kampanyasına bağış yaparak yürütülen çalışmalara destek verdi.

Atakum'da bir bankada kampanyaya destek olmak için 22 bin 955 TL bağışlayan CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, Ekrem İmamoğlu'nun 31 mart seçimlerinden sonra YSK kararı sonucu mazbatasının elinden alınması ile haksızlık yapıldığını belirterek, "Sayın İmamoğlu bütün Türkiye'nin aydınlık geleceği için umudu. Atakum nasıl Karadeniz için büyük bir önem arz ediyorsa, İstanbul'da bütün Türkiye için öyle büyük bir önem arz etmektedir. İstanbul'da yapılacak seçim sonucu ülkemizin kaderini belirleyecektir. Seçimde ve bu süreç boyunca Sayın İmamoğlu'na çok haksızlık yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Biz başkanımızın her zaman yanındayız. Gerek ilçe teşkilatımız gerekse bireysel olarak bu seçimlerde elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Seçime çok az bir zaman kaldı ancak bu son düzlükte insanlara örnek olmak ve dayanışma ruhlarını artırmak istedim. Ekrem İmamoğlu her şeyin en iyisini hakediyor. Her şey çok güzel olacak" dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 01:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER