Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye soruşturma izni çıktı

Samsun Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci’nin işçilere mobing uyguladığı gerekçesiyle, açılacak davalar için, İç İşleri bakanı Süleyman Soylu’dan soruşturma izni çıktı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye soruşturma izni çıktı

CHP’li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci ve ekibinin, bir önceki dönemden kalan personellere kötü tutum davranış, görev yeri değiştirme gibi mobing uyguladığı gerekçesiyle, hakkında soruşturma açılmasına izin verildi.

İç İşleri bakanı Süleyman Soylu’nun imzası bulunan soruşturma iznine göre, Cemil Deveci için açılacak davalar için izin verilmiş oldu.

İç İşleri bakanlığı'ndan alınan karara göre, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ile birlikte, Belediye Başkan Yardımcısı ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Vekili İsmail Apaydın, Eski İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Şerafettin Yılmaz ve Temizlik İşleri Müdür Vekili Seher Alev Kaya hakkında soruşturma izni çıktı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 15:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hakkı sayın
Hakkı sayın - 2 yıl Önce

Çok geç kalınmış bir şey bunun gibiler yok Atatürk yok o bu diye diye gündemde kalmaya çalışıyorlar ya yeni atadığı müdürlere ne demeli çoğu yiyici takımı hele hele fen işlerine yeni atanan hüseyin diye Bi müdür var masşı dışında sağdan soldan müteahhitlerden aldıklarında ihya oldu bide adamı ödüllendirip müdür yaptılar yazık

SIRADAKİ HABER