Ali Can Kocaman'a Alperen Ocakları'nda yeni görev

Alperen Ocaklarında yeni yönetim açıklandı. Samsun Alperen Ocakları İl Başkanı Ali Can Kocaman'a Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Basın, Yayım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevi verildi.

Ali Can Kocaman'a Alperen Ocakları'nda yeni görev

Konu hakkında bilgi veren Genel Başkan Samet Bağcı şunları söyledi; "

Kıymetli dava arkadaşlarım, göreve geldiğimiz günden bugüne kadarki iki yıllık süreçte; Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı genel merkez yönetim kurulu olarak, elimizden geldiği kadar devraldığımız bayrağı ileriye taşımaya gayret gösterdik. Bu süre zarfında, Yönetimimde bulunan tüm arkadaşlarımın; Teşkilatlarımız, camiamız, devletimiz ve milletimiz için güzel hizmetlere imza attığı kanaatindeyim. 

Tabiki bu kadar zor şartlar içerisinde verilen bu ağır mücadeleler, belirli bir süreden sonra yorgunluklara sebep olabiliyor. Bu kapsamda da, her sene başı, yani yıl bazlı olarak da gerekli gördüğüm durumlarda, arkadaşlarımla da istişare ederek kendi yönetimimde bir kan tazeleme yahut değişiklik yapmayı doğru gördüğümü belirtmiştim. Sonuç itibariyle bizlerin gözünde bu bir bayrak yarışı. Kimi zaman sahadayız, kimi zaman yedek kulübesinde dinlenmede. Bazen enerjisi taze yada dinlenmiş arkadaşlarımızın katacağı fayda bizlerden daha fazla da olabilmekte.

Bu itibarla, görevi devreden tüm başkanlarımıza bu bir sene boyunca gösterdikleri emek, çaba ve mesaileri için şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. 

Önümüzdeki bir senenin geçirmiş olduğumuz bir seneden daha dolu, daha güzel, daha verimli ve daha çok hizmetle geçmesi ümidiyle yeni yönetim kurulumuzun camiamıza, vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor; selam ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER