Alaattin Er, İlkadım’da Müdür Oldu

Cumhur İttifakı’nın yanındayız mesajı veren Türkav Samsun Şubesi Başkanı Alaattin Er, İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü oldu.

Alaattin Er, İlkadım’da Müdür Oldu

Seçimlerden sonra İlkadım Belediyesi Başkanlığı’na İyi Partili Aday Necattin Demirtaş başkan olmuştu. Seçimlerden 15 gün sonra, belediyede müdürler değişerek yeni görevlendirmeler verildi.

TÜRKAV, CUMHUR İTTİFAKININ YANINDAYDI

AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’na, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kurulan, MHP’li memurlardan oluşan vakıfın Samsun Şube Başkanı Alaattin Er seçimlerde destek vererek, Cumhur İttifakı’nın yanındayız mesajı vermişti.

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ OLDU

İlkadım Belediyesi’nde bugün görevlendirmeler yapıldı. Yeni görevlendirmeye göre, Park ve Bahçeler Müdürü Erdoğan Zengin görevden alınarak yerine Alaattin Er getirildi.

İSTİFASI ALINDI

Türkav Samsun Şubesi Başkanı Alaattin Er’in Türkav’dan istifası alındığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali yücel
ali yücel - 3 yıl Önce

Normal makam için bu işleri yaparlar bu şahıs zaten hic ülkücü omadıki sedece birilerinin yönlendirmesi olur git gel falan

Eski dost
Eski dost - 2 yıl Önce

Alaaddin Çerkez olduğunu bildiği kadar keşke Çerkez dostunu, düşmanını da bilse. Olmayan Cumhuriyetin dayatma tarih ve liderlerini baştacı ettiğinden, şimdiki durumu çok normal. Kem aletten döner inşAllah.