AKS TV ve Haber Gazetesi kapandı

Adnan Ölmez ve Ahmet Şenocak’ın sahibi olduğu, AKS TV ve Haber Gazetesi kapanıyor. AKS TV, saat 12’den sonra siyah ekran ile yayın hayatına son verirken, Haber Gazetesi yarın son baskısını yaparak yayın hayatına son verecek.

AKS TV ve Haber Gazetesi kapandı

2005 yılında yayın hayatına başlayan Samsun’un ve Karadeniz bölgesinin en büyük gazetesi olan Haber Gazetesi ve AKS TV yayın hayatına son veriyor.

YARIN SON BASKIYI YAPACAK

GercekTaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre, 14 yıldır kesintisiz yayın yapan ve 6003 sayı ile okuyucuları ile buluşan Haber Gazetesi, son sayısı ile okuyucularına veda edecek.

SİYAH EKRANA GEÇECEK

Haber Gazetesi ile birlikte yayın hayatına son verecek olan, adı sonradan Haber Aks olarak değişen AKS TV, bu gece saat 12’den sonra siyah ekrana geçerek yayın hayatına veda edecek.

TAZMİNATLARI ÖDENDİ

Haber Gazetesi ve Haber AKS TV’de çalışan personellerin tazminatlarının ödendiği öğrenildi.

SATILAMAYINCA KAPANDI

Haber Medya Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen’in rahatsızlanarak görevini bırakmasının ardından toparlanamayan gazete ve televizyonun satılmasına karar verilmişti. Haber Gazetesi ve AKS TV için uygun bir alıcı bulunamayınca tamamen kapatılmasına karar verildi.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Temel reis
Temel reis - 12 ay Önce

Vay be Karadenizin en büyük kenti olan samsunun uyduda bir tek televizyonu yok bu ayıpta samsunun ileri gelen yöneticilerine Yeter

SIRADAKİ HABER