Akıncı Yönetim yeni hizmet ofisi açıldı

Samsun'da site, apartman ve iş merkezi yönetim sektörünün öncü kuruluşlarından Akıncı Yönetim yeni hizmet ofisi törenle açıldı

Akıncı Yönetim yeni hizmet ofisi açıldı

Samsun'da 2016 yılında site, apartman ve iş merkezi yönetimi iş kolunda hizmet vermeye başlayan Akıncı Yönetim, yeni hizmet binası Atakum ilçesinde düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Törende açılış konuşması yapan Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral, Akıncı Yönetim'in sektöründeki öncü firmalarından olduğunu belirterek, ''Kurulduğu günden bugüne işini doğru yapan, insan ilişkilerini güçlendiren Akıncı Yönetim, büyüyerek bugünlere geldi. Verilen hizmetin daha iyi ve daha işlevsel olması adına açılam ofisin hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Açılışa katılan Uluslararası Tesis Yönetim Derneği Başkanı Burhan Şen ise yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileyerek, Akıncı Yönetim sahibi Metin Akıncıoğlu'na plaket takdim etti.

Akıncı Yönetim sahibi Metin Akıncıoğlu da 2016 yılında sektöre girdiklerini belirterek, ''6 yıldır insanlara en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz çalıştık. İyi ilişkiler kurduk. İşimizi geliştirmek adına çalışmalar yaptık. Bugün sektörümüzde iyi bir yerdeyiz. Daha fazla çalışarak daha fazla insana hizmet vermek istiyoruz'' diye konuştu

Açılışa ayrıca emlak firmaları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER