AK Partili Meclis Üyesi Nazmi Karaduman, Gazeteci İbrahim Akkuş’u darp etti

Samsun 19 Mayıs Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Nazmi Karaduman, ilçede gazetecilik yapan İbrahim Akkuş’u darp ettiği öne sürüldü. Akkuş, Karaduman hakkında suç duyurusunda bulundu.

AK Partili Meclis Üyesi Nazmi Karaduman, Gazeteci İbrahim Akkuş’u darp etti

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde gazetecilik yapan İbrahim Akkuş, saldırıya uğradı.

İLÇEDE Kİ SORUNLARI HABER YAPIYOR

Akkuş, 3 ay önce ilçede bulunan balıkçı barınağının eksikleri ile ilgili haber yaptığını, barınağın güvenlik sorunları olduğunu ve 6 yaşındaki bir çocuğun bu nedenlerle denizde boğulduğunu haber yaparak sosyal medya hesabında paylaştı.

BELEDİYEDE KARŞILAŞTILAR

19 Mayıs Belediye meclis toplantısını izlemeye giden haberci İbrahim Akkuş, söz konusu haberde ismi geçen 19 Mayıs Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Nazmi Karaduman ile karşılaştı.

AKKUŞ’A TOKAT ATTI

Akkuş’un ifadesine göre, Karaduman, “Neden haberde benim adımı geçirdin?” diye sordu. Bunun üzerine meclis üyesi Karaduman, Akkuş’a tokat attığı ileri sürüldü.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaşanan darp olayının ardından gazeteci İbrahim Akkuş, 19 Mayıs Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Nazmi Karaduman’dan şikayetçi oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bafralı
Bafralı - 8 ay Önce

Ne gazetecisi pardon bizde bilelim. Önüne gelen, boş gezen, gazeteci olmuş. Meslek yerler altında.

hasan aslan
hasan aslan - 8 ay Önce

Haklida olsa darp etmek doğru bir şeymi ozaman canı sıkılan ben haklıyım desin ortalık karışsın

Yusuf Aydın
Yusuf Aydın - 8 ay Önce

Her türlü hakareti yapacaksın cumhur başkanına samsun millet vekililimiz Fuat köktaşa meclis üyelerine hakaretleri sıralayacan adına ben gazeteci diyecen sizi gibi gazeteler haber yapacak herkesin ailesi var kendisine hakaret et liderine hakeret et sonra darp edildim sizde konuyu incelemeden haber yapın Nazmi Karaduman ile görüştünüzmü

Yusuf Aydın
Yusuf Aydın - 8 ay Önce

Gazeteci olmak kolaymı nasıl gazeteci olu ur Bi anlatırmısınız

SIRADAKİ HABER