AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin’in paylaşımına tepki yağdı

Ak Parti Samsun İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin’in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa tepki yağdı. Partililer, fotoğrafta yer alan Ahmet Okuyucu için İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin’e tepki gösterdi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin’in paylaşımına tepki yağdı

İYİ PARTİLİ DEMİRTAŞ'I DESTEKLEDİ
1994 yılında Refah Partisi İlkadım Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, İyi Partili Necattin Demirtaş’ı desteklemişti.

AK PARTİLİ SEÇMEN ŞAŞKIN
24 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel seçimlerde AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Ahmet Okuyucu’nun, İyi Partili Necattin Demirtaş’a yerel seçimlerde destek vermesi AK Partili seçmenlerin tepkisine neden olmuştu.

HDP'DEN OY İSTEDİ
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, İyi Partili Necattin Demirtaş’a destek veren, hatta seçim otobüsünün üzerine çıkarak HDP’li seçmenlerden oy istemişti.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ
Yerel seçimlerin üzerinden geçen 2,5 yılın ardından Ahmet Okuyucu’nun, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ile görüşmesi AK Partili seçmenlerin tepkisini çekti.

AK PARTİLİLER ÖFKE KUSTU
Başkan Erbin’in paylaşımının altına yorum yapan AK Partili vatandaşlar, “Başkanım bize nasıl ihanet ettiğini mi anlattı ? Merak ediyorum bu adamın bize partimize katkısı zarardan başka ne ? Ayıp be ayıp bu hangi yüzle o partiden içeri adım atıyor Allah belanızı versin birde karşınıza almış adam diye oturtuyorsunuz şunu" şeklinde konuştu.

Kaynak: Gerçek Taraf

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2021, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 11 ay Önce

Ben akpartili olarak hiç kızmadım nedeni sayın ilçe başkanımız nezaketiyle ezmiş kendilerini Ahmet okuyucu denen kişi omurgasız Bir kişilik fakiridir fazla görmeyin sayın ilçe başkanım bu kişiliksiz şahısları makamınıza alıpta makamınıza meşgul etmeyin

Samsun ilkadim
Samsun ilkadim - 11 ay Önce

Mücahit Erbin dedigin sümsük nedirki yanındakiler ne olsun

alı aslan
alı aslan - 11 ay Önce

adam gelmıs zıyarete ne yapsın yanı adamı kapıdan kovsunmu bıze yaıkısmaz o zaman dıger partılerle ne farkımız kalır mevlana gıbı olmya calısmaılıyız mısafır kovulmaz buyurulur

Atara atar
Atara atar - 9 ay Önce

İlçe başkanına ettiğin hasret ediyor birde yanındakiler diyor cehalet yoksunu senin aklın hayalin yetmez klavye delikanlısı senin edebinden belli aykü seviyen

Atara atar
Atara atar - 9 ay Önce

Ad kullanıp hakaret eden seviyesiz yanindakileri bilsen kemer yerine halat baglarsın