5 Yıl Boyunca Kendi Mahallesine Hizmet Edemeyen Demirtaş

Cumhur ittifakı AK Parti İkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, MHP’den aday gösterilmeyince İyi Parti’den aday olan Necattin Demirtaş’ı eleştirdi. Erdoğan Tok, ' 5 yıl boyunca, bilbordlarda halkı kandırmaya çalıştı. Kendi mahallesine bile hizmeti yok. Hastane ve Kökçüoğlu mahallesinde, sorsanız kendi mahallesi' dedi.

5 Yıl Boyunca Kendi Mahallesine Hizmet Edemeyen Demirtaş

Cumhur ittifakı AK Parti İkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2009 -2014 yıllarında İlkadım Belediye Başkanı olan Necattin Demirtaş’ı eleştirdi.

İyi Parti İlkadım Belediye Başkanı Adayı Necattin Demirtaş’ın kendi mahallesine bile hizmeti olmadığının altını çizen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “5 yıl boyunca, bilbordlarda halkı kandırmaya çalıştı ama, siz kanmadınız. Bilbordlarda, ‘İlkadım Belediyesi Hayırlı Olsun’ Belediye Binası yaptı mı?. 5 yıl boyunca dedi ki, Adli Ofis. Yeni Adliye binasının orda koskoca bir Adli Ofis diye yüksek, büyük bir bina gösteriyordu. 5 Yıl boyunca ‘hayırlı olsun’ dedi. Giderayak orayı 6,5 milyona sattı. Elle tutulur, gözle görülür bir projesi yok. Kendi mahallesine bile hizmeti yok. Hastane ve Kökçüoğlu mahallesinde, sorsanız kendi mahallesi. Hastane ve Kökçüoğlu mahallesinde 2007 yılında orayı 4 emsal yaparak kentsel dönüşümde 1/3(bire üç) rantını vatandaştan yana sağlayarak güzel bir imar uygulaması yapan benim. 2009-2014 yılında hiçbir çalışma yapmadı. Ama, Allah bana nasip etti, geldim. 2014 yılından sonra imar uygulamalarını bitirdim. 20 metrelik yollar, 11 katlı binalar, yeşil alanlar, bütün imar uygulamalarını bitirdim. Meclislerden geçirdik ve bu işi bitirdik. Yine biz yaptık. Kendi mahallesine de biz hizmet yaptık. Şimdi çıkmış, ‘Erdoğan Tok, aday olmasaydı, ben aday olmayacaktım.’ diyor. Böyle bir mantık var mı? Sen, kin ve nefret uğruna mı siyaset yapmaya geldin, yoksa hizmet etmeye mi?” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 19:01
YORUM EKLE