2023 yılı içerisinde Tekkeköy'e doğalgaz verilecek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede belirlenen yeni noktaları 2023 yılı içerisinde doğalgazın avantajları ile buluşturacakları müjdesini verdi

2023 yılı içerisinde Tekkeköy'e doğalgaz verilecek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan ile bir araya geldiklerini belirterek, "Özellikle harita üzerinde belirlediğimiz yeni noktaları, 2023 yılı içerisinde doğalgazın avantajları ile buluşturacağız" dedi.

Tekkeköy Belediyesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, ilçede yürütülen doğalgaz çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"SAMGAZ Genel Müdürümüz Yılmaz Kolsan ile bir araya gelerek, ilçemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızın doğalgazın konfor ve avantajlarından en iyi şekilde istifade edebilmeleri için önümüzdeki süreçte koordineli bir biçimde yürütmeyi planladığımız çalışmaları bir bir gözden geçirdik. Ayrıca 2022 yılı içerisindeki kapsamlı çalışmaların yanında, özellikle harita üzerinde belirlediğimiz yeni noktaları da 2023 yılı içerisinde doğalgazın avantajları ile buluşturacağız. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için…"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.