19 Mayıs Belediyesi’nde İbrahim Akkuş korkusu

Samsun 19 Mayıs Belediyesi tarafından alınan kararda, halka açık olması gereken meclis toplantısı vatandaşlara kapatıldı. Meclis toplantısının vatandaşlara kapatılmasının, ilçede gazeteci olan İbrahim Akkuş’un meclis toplantısına girmesini engellemek için alındığı ileri sürüldü.

19 Mayıs Belediyesi’nde İbrahim Akkuş korkusu

Samsun’un 19 Mayıs Belediyesi meclisi, Başkan Osman Topaloğlu tarafından toplandı.

VATANDAŞA KAPATILDI
Meclis Üyesi Yusuf Aydın tarafından meclise sunulan “Covid 19 nedeniyle meclis toplantılarının kapalı yapılacağı, vatandaşların alınmayacağı” önergesi sunuldu. Önerge, oy çoğunluğu ile kabul edildi.

MECLİSTE AKKUŞ KORKUSU
19 Mayıs Belediyesi Meclis Toplantılarını yakından takip eden gazeteci İbrahim Akkuş’un, 19 Mayıs Belediyesi'nin yeterince hizmet vermediği gerekçesiyle sıklıkla eleştirmesi, Başkan Osman Topaloğlu ve meclis üyelerinde rahatsızlık yaşattığı, bu nedenle Akkuş'un meclis toplantılarına girmemesi için karar alındığı ileri sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 01:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep KADIOĞLU
Recep KADIOĞLU - 2 ay Önce

Ülke de virüs nedeni ile onlarca karar alınırken sizin bu alınan kararın içeriğini gazeteci olduğunu beyan eden biri için olduğunu gündeme taşımanız ne derece yanlı bir medya olduğunuzu gözler önüne seriyor.
Keşke tarafsızlık ilkesine uyup, araştırıp içeriği öğrenmeden haber yapmasanız diyeceğim ancak herkesin bir misyonu var. Sizinki gibi haber yapan bütün (sözde) basın yayın organlarını kınıyor, sizi de mesleğinizi doğru şekilde ifa etmenizi ve hakikatleri göstermenizi temenni ediyorum.

Yusuf usta
Yusuf usta - 2 ay Önce

Doğrudur belediye başkanı hić çalışmıyor nasılsa her sećimde kazanıyorum geçtiğimiz seçim öncesi köye oy istemeye geldiğinde elektiriklerimiz yetersiz evde lamba yakamıyoruz televizyon buzdolapları zar zor çalışıyor başkan söz verdi trafo takılacak diye beştel olacak hiç merak etmeyin dedi söz verdi sözünü yerine getirmesini bekliyoruz

Recep KADIOĞLU
Recep KADIOĞLU - 2 ay Önce

Sabırla bekliyorum. Aleyhinize yazılan yazıyı da onaylayacak erdeme sahip olup olmadığınızı sabırla bekliyorum.

Okan durmuş
Okan durmuş - 2 ay Önce

Gazetecimi !!!????
Sizin mantıkla gidersek okullar kapanınca ülkeyi cahil bırakmaya uğraşıyor devlet

İsmail türüt
İsmail türüt - 2 ay Önce

Ne gazetecisi kardeşim siradan birisi eğitimi nerden almış eline akıllı telefon alan, sosyal medyadan iktidara saldiran gazeteci zannediyor kendini siz de bunlara gaz veriyorsunuz

engizli
engizli - 2 ay Önce

gazeteci mi ? siz önce kim gazeteci onu öğrenin.

Tarık kara
Tarık kara - 2 ay Önce

Engizde yaşayan bi vatandaş olarak bende yazmak istedim.. akkuş olayını neden bukadar büyütüyorsunuz? Bence hikaye.. koskoca illerde meclis toplantıları kapatilmiyorda neden bizim engizde kapatılıyor.. tamam halka kapatilabilir ama resmî olan gazetecilere neden RESMİ olan haa onlarada kapatırsan insanın aklına herşey gelebilir... mesela yine bir yerin ihalesi var gibi

SIRADAKİ HABER