Zihni Şahin, O Görüntüler İçin Konuştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin omuzlara alınarak tezahüratlar eşliğinde konuşma yapacağı salona getirilmişti. Başkan Şahin o görüntüler için teşekkür mesajı yayınladı.

Zihni Şahin, O Görüntüler İçin Konuştu

 

Çarşamba günü, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan 2 bini aşkın işçi için, Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda Toplu Sözleşmesi imzalandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin omuzlarda taşınarak, tezehüratlarla kürsüye kadar taşındı. Başkan Şahin, yaşanan bu olay karşısında çok duygulandığını belirterek bir mesaj yayınladı.

 

İŞTE YAYINLADIĞI O MESAJ

Samsunumuzun herkesimden güzel insanları, Vefalı kadirşinaz aziz milletim…

Muhtarlarımız basınımız sporseverlerimiz stk larımız, her ilçemizden, her partiden, her şehrimizden saygıdeğer halkımız, Samsunsporumuzun çilekeş taraftarları, gençler, çocuklar, kadınlar, büyüklerimiz, işçilerimiz, üniversitemiz, esnafımız, memurumuz, sanayicimiz, partimizin her kademesinde birlikte görev yaptığım değerli arkadaşlarım, 

Kısacası milli mücadele şehrimiz bu büyük şehrin mert, yiğit, vefalı, sevda yüklü aziz insanları,

Bana her yerde ve platformda gönülden göstermiş olduğunuz sevgi, saygı, destek ile beni onurlandırdınız. Unutulmaz destek ve Sevdamıza karşılık verdiniz. Acımı bitirdiniz. Sevgimi büyüttünüz. Bunlar bir insana verilecek en büyük değerdir. Şereftir. Onurdur. Bana bunu verdiniz. Ben bunun karşılığı olacağım. Sevgiyle birlikte yürüyeceğiz. Sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.
SAMSUN HEPİMİZİN SEVDASI.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER